Chcete u nás začít trénovat a závodit?


zájemci do 15 let kontaktujte: Štěpán Pobuda
721 309 426; stepanpobuda@seznam.cz

zájemci nad 15 let kontaktujte: Mgr. Petr Šarapatka
tel: 724 702 319; sarapatka.petr@seznam.cz
Z historie ASK
Slávia je jedním z čtyř historicky nejstarších oddílů v České republice. Přesné datum založení oddílu bohužel není známo, ale objektivně je možno jej hledat mezi roky 1894, kdy byl při literárním a řečnickém spolku Slávia byl založen sportovní a cyklistický odbor a rokem 1901, kdy byl v Praze na Letné otevřen nový stadion Slávie s 350m dlouhou běžeckou dráhou.

Stejně, jako se tomu děje v současné době, tak v roce 1901 přešli za ,,lepšími podmínkami" do Slávie tehdejší závodníci Sparty včetně stříbrného z Olympijských her v Paříži 1900 Františka Jandy Suka. Tím se Slávie stala nejúspěšnějším domácím oddílem a tento primát si udržela prakticky až do vzniku ATK (Dukly) Praha. Od prvního mistrovství České republiky družstev v roce 1924 do roku 1944 nevyhrála v kategorii mužů pouze dvakrát a stejné úspěchy dosahovala i v soutěžích žen a dorostu.

Mezi celou plejádou slavných jmen startujících s tradiční červenou hvězdou na prsou a získávajících ve své době evropské, světové i olympijské medaile jmenujme Luďka Bohmana , Evžena Rošického, Tomáše Jungwirtha, Františka Doudu, Miroslava Janouška, Petra Nemšovského, Jána Čada a celou řadu dalších. Za zmínku jistě stojí i fakt, že ze slávistických řad vzešla řada atletických činovníků a dokonce více než 10 předsedů Českého atletického svazu.

Tento krátký historický exkurz bychom rádi uzavřeli citací z knihy sto "Sto let královny" - ,, sto let české atletiky je zároveň sto let atletů Slávie".
ASK Slavia Praha
Vladivostocká 10/1460 Praha 10 - Vršovice 100 00
č.účtu: 28 55 41 379 / 0800
IČO: 49626566
Loc: 50°4'0.358"N, 14°28'37.534"E
 

Upozornění
Z rozhodnutí představenstva SK Slavia Praha je vjezd do areálu SK Slavia Praha ve Vršovicích zpoplatněn, cena parkovného je 20 Kč za každou započatou hodinu.

Jak nás kontaktovat 

e-mailaskslavia@volny.cz

telefon kancelář +420 267 312 907
 
Ing. Josef Šrámek
775 244 148; sportvia@volny.cz
 
Mgr. Petr Novotný - ředitel stadionu
604 966 898; petrnslavia@seznam.cz

Štěpán Pobuda - vedoucí přípravky
 
Jan Fořt kustod stadionu
604 845 541
----
Správní rada:
RNDr. Doc. Ladislav Strnad PhD.
 
Mgr. Petr Novotný
604 966 898; petrnslavia@seznam.cz 
 
Mgr. Petr Šarapatka  místopředseda
 
Michaela Svojanovská - ekonomika a finance
 
RNDr. Ladislav Kňákal
 

Ing. Josef Šrámek - předseda oddílu
775 244 148; sportvia@volny.cz
 
Jindřich Šimánek
---
Dozorčí rada:  
Martin Cvetler
777662767; 
 
Tomáš Pelc
725  508 896; xpelct@seznam.cz
 
Štěpán Pobuda
Přebory Prahy staršího žactva a dorostu
V pátek a sobotu proběhl také přebor Prahy staršího žactva a dorostu. Naši závodníci získali na Děkance celkem 23 (10-7-6) medailí! Gratulujeme všem!:
1.místo
Jana Matějková(1500př), Štěpán Kuriš(2000př), David Havel(dálka), Michaela Treglerová(koule), Petr Urbánek(koule), Karolína Česenková(kladivo), Michaela Treglerová(oštěp), Duchoňová, Treglerová, Dostálová, Weisová (4x100), Petřík, Pekárek, Stehno, Klíma (4x100), Novotný, Dudra, Vymazal, Komárek (4x300)
2.místo
Jan Klíma (100m), Andrea Duchoňová(100př), Václav Luhan(výška), Veronika Valešová(výška), Adam Palisa(kladivo), Šimková, Bělohlávková, Marešová, Jíchová (4x60), Šimková, Bělohlávková, Marková, Jíchová (4x300)
3.místo
Adam Pekárek(100m), Nikoleta Jíchová(100př), Pavel Petřík(110př), Pavel Slavíček(2000př), Davdid Havel (trojskok), Karolína Šašková(oštěp)
Výsledky druhého kola I.ligy
V sobotu proběhlo v Třebíči druhé kolo I. ligy mužů a žen. Naše ženy opět suverénně zvítězily (230,5 b.). Druhý byl Tábor (145,5 b) a třetí Plzeň (138 b).
Bodové zisky: Duchoňová (23), Svojanovská(23), Kerbachová(22), Kolingerová (19), Burajová(11,5), Hrachovcová(11), Taclíková(11), Veverková(11), Sladovníková(9,75), Vozárová(9), Gregovská(9), Kryšková(9), Kalvová(8,75), Turková(8), Hrudková(7,25), Burianová(7), Kodrová(6), Weissová(5,75), Vondrášková(2), Matějková(2), Kopecká(1,75)
Splněné limity
MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET – 9.-12.7.2015 – Tallinn (Estonsko):
- Monika Hrachovcová - 3000př (10:22,04)
- Lucie Taclíková - 400př (59,71)
- Jan Jirka 200m (20.93)

MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ – 16.-19.7.2015 – Eskilstuna (Švédsko):
- Matěj Mach - 400př (52,51)

MISTROVSTVÍ SVĚTA DOROSTU (do 17 let) – 15.-19.7.2015 – Cali (Kolumbie)
- Jan Kisiala - desetiboj (6971 b.)
- Jan Kisiala - 400př (53,00) - A limit
- Amalie Švabíková - tyč (380)

Všem nominovaným i jejich trenérům gratulujeme a přejeme hodně štěstí při reprezentaci ;-)
Všem nominovaným i jejich trenérům gratulujeme a přejeme hodně štěstí při reprezentaci ;-)
Výsledky MČR ve vícebojích
Z MČR ve vícebojích, které se konalo 22.-24.5. v Houšťce si naši atleti odvezli tři medaile: ZLATO: Jan Kisiala (dorostenci- 6971b. + limit na MS17), STŘÍBRO: Sebastián Hykš (mladší žáci- 2436b.) a BRONZ: David Šrámek (junioři- 6846b.) na skvělých 4.místech dokončily své víceboje Míša Svojanovská (ženy- 4608b.) a Andrea Duchoňová (dorostenky- 4412b.) Velká gratulace všem závodníkům a jejich trenérům !

7.místo: Veronika Valešová (starší žákyně- 4108b.)
7.místo: Michaela Treglerová (dorostenky- 4126b.)
7.místo: Jan Miksa (junioři- 5924b.)
9.místo: Petr Urbánek (dorostenci- 5596b.)
9.místo: Vojtěch Šimek (junioři- 5426b.)
12. místo: David Havel (dorostenci- 5438b.)
13. místo: Zuzana Cymbálová (starší žákyně- 3811b.)
14.místo: Adam Pekárek (dorostenci- 5141b.)
15. místo: Martin Dvořák (dorostenci- 4947b.)
16. místo: Jakub Souček (dorostenci- 4942b.)
17. místo: Nikita Dorňáková (starší žákyně- 3493b.)
17.místo: Matěj Běhounek (dorostenci- 4810b.)
Výsledky z přeboru Prahy
Na Přeborech Prahy dospělých a juniorů vybojovali naši atleti 51 medailí: 21 slávistů a slávistek se stalo přeborníky a přebornicemi Prahy a dalších 14 získalo stříbrné medaile a 16 bronzové. Gratulujeme všem a velká GRATULACE patří Matěji Machovi, který se na trati 400m př. kvalifikoval časem 52,51 na ME Juniorů!
Výsledky 1.kola ligových soutěží
Naše ženy bez problémů vyhrály 1.kolo I. ligy ve Staré Boleslavi se ziskem 255,33 bodů. Druhé za nimi skončilo družstvo TJ Vodní stavby Tábor (145,33 b) a třetí místo patří Spartaku Praha 4 (134 b)
Tým: Svojanovská(22,5), Kerbachová(22), Kalvová(20), Kaňuchová(19), Sladovníková(17), Hlaváčková(15,75), Bujarová(13,33), Taclíková(13,25), Vondrášková(13), Turková(11,25), Kolingerová(11,25), Vozárová(11), Švabíková(11), Duchoňová(11,5), Jelínková(10), Kodrová(9,75), Kryšková(7,5), Gregovská(6,25), Matějková(4,5), Weissová(2), Veverková(1,5), Hrudková(1,5), Randáková(1), Fojtova (0,5)

Fotky zde
První extraligové kolo v Ostravě pro naše muže znamenalo druhé místo, když získali celkem 172 bodů. Lepší byl jen oddíl VSK univerzita Brno se 179 body, třetí místo obsadil pražský Olymp (166,5 b)
Tým: Jirka(21,75), Lichý(17,75), Tlustý(12,75), Koral(12), Musil(10,5), Šmahel(9), Danáč(9), Kadlec(8,75), Šrámek(8,5), Michalec(8), Kučera(8), Barák(7,75), Pavlišta(7), Podzemský(6), Čapek(5,75), Motl(5), Hlaváč(4,75), Hotový(2), T. Edlman(2), M. Edlman(1), Šnejdr(1,75)
Vyhlášení nejlepších mladých atletů Prahy za rok 2014
Naši mladí slávističtí atleti byli pozváni na slavnostní vyhlášení nejlepších mladých atletů Prahy za rok 2014.
Ocenění se dočkala družstva starších žáků a žákyní vedených Ladislavem Strnadem a Markem Čepelákem, dále družstvo dorostenců vedené Petrem Šarapatkou. Tato družstva zvítězila při MČR družstev svých kategorií za rok 2014 a vynikajícím způsobem tak reprezentovala nejen ASK Slavia Praha, ale rovněž celou Prahu. V reprezentativních prostorách staroměstské radnice si pro ocenění došli rovněž jednotlivci. Konkrétně jimi byli nejlepší atlet Prahy v kategorii dorostenců Matěj Mach (za své výkony na trati 400m př.) se svým trenérem Petrem Šarapatkou a v kategorii juniorů Josef Korál (za své výkony v hodu diskem, kladivem a vrhu koulí) se svým trenérem Radomilem Skoumalem.
Sváteční atmosféra byla doprovázena kouzelnou hudbou. Občerstvení a prohlídku staroměstské radnice si všichni zúčastnění parádně užili.
Stačí jen doufat, že v příštím roce budeme stejně úspěšní jako v roce předešlém.
vyhlášení.jpg
4.10.2014 - Naši žáci a žákyně se stali na sobotním finále MČR družstev v Jablonci nad Nisou Mistry ČR! GRATULUJEME!!
žáci.JPG
Naši junioři 4. v Evropě !!
Honzo, proč? aneb ASK Slavia Praha na Evropském šampionátu klubů.

Září 2012. Jindřich Šimánek letí do vodního příkopu, vítězíme na juniorském Mistrovství České republiky družstev a kromě zlatých kovů si odnášíme (my ročníky 94) i vidinu účasti na vytouženém Mistrovství Evropy družstev v Brně.
O rok později stojíme ve vestibulu, někteří s válečně nabarvenými rudými vlasy (někteří s barvou trošičku jinou…) a náš sen se pomalu stává skutečností. Dvacet borců ve zbrusu nových slávistických soupravách nastupuje do autobusu a míří na (pro většinu z nás) své zřejmě největší závody v životě. V autobusu ještě probereme taktiku (Ty vyhraješ, ty taky vyhraješ a ty budeš aspoň první…) a než se nadějeme, ocitneme se v nějakém trošku větším městě (aha, tak tohle bude asi to Brno…).
V Brně zjišťujeme, že kromě výpadovky do Prahy tu postavili i opravdu pěkný stadion. Po krátkém rozcvičení se všichni navzájem ujišťujeme „že to mondo je fakt zkurveně tvrdý, ale zejtra určitě bude osobák (pozn. redakce: zvláštní je pouze to, že Jan Hlaváč, který tuto větu pronesl přibližně osmkrát častěji než všichni ostatní, si ho nakonec skoro jediný neudělal…)“ a také, že si Slovinci nezamykají autobus a ne, překvapivě nemají v zavazadlovém prostoru kladivo Pepíčka Korála. Ubytování na kolejích je luxusní až do chvíle, kdy se jedna část týmu rozhodne vylepšit zdejší ovzduší troškou sprejování vlajek uvnitř objektu a druhá začne se slovy „Estonia, Estonia“ pobíhat po chodbách. V hospodě nám Spartu taky nepustí, takže akorát shlédneme startovky (vážně tam někdo má čtvrtku přek pod 50?) a na rozdíl od halekajících Turků jdeme spát.
V sobotu začíná soutěž tradičně kladivem, ve kterém nejlepší český juniorský kladivář Pepa Korál připisuje velice solidních 53 metrů a přináší svému týmu první 4 body za páté místo. Po slavnostním zahájení (jsme Slavia, ne Slávia…) pokračuje ve své slávistické one man show Pepíček v kouli, kde pošle svoje načiní do vzdálenosti 16,37m (PB o 90cm!!!) a započne tak dlouhou sérii slávistických osobních rekordů a také přisype dalších 6 bodů týmu a bronzovou medaili do své kapsy. V této disciplíně se poprvé představil také Honza „Jidáš“ Kubeš, který si ale místo přátel ve Slavii vybral pár špinavých zlaťáků ve Španělském Castellónu.
V trojskoku fantasticky zabojoval Martin Růžička, který se poprvé v kariéře dostal přes 13 metrů a obsadil konečné 6. Místo. Martin si osobák vylepšil o skvělých 40 centimetrů a slavisté tak pokračovali ve skvělých výkonech. Tuhle sérii prodloužil i Tomáš Petr, který si na čtvrtce s překážkami zlepšil osobní maximum téměř o vteřinu, bral bronz a pouze pár setinek ho dělilo od kovů cennějších. Ve stejnou dobu bojoval v nepříjemném větru v tyčkařském sektoru Jarda Hrdlička, jenž potvrdil svoji formu z Kolína, skokem 3,60m si vyrovnal týden starý osobák a bral 4 body. Po těchto až nečekaně skvělých výkonech jsme drželi krásné třetí místo a doufali, že to tak vydrží až do konce soutěže.
V takticky vedeném závodě na 800m, urval po bláznivé druhé čtvrtce další třetí místo Jan Hlaváč, jediný přírodní blonďák v týmu, v čase 1:57,59. V disku se poprvé představil univerzál Honza Decker a fanoušci na brněnském stadionu mohli vidět další osobní rekord - 35,45m.Tento výkon znamenal sedmé místo. Honza si poté večer na párty velice rozuměl s jistou estonskou vrhačkou, tak doufejme, že se něco přiučil a v sobotu v Edenu předvede ještě lepší výkon (v disku). Na stovku nastoupil za náš oddíl Marcel Kadlec, který se v poslední době prezentuje ve skvělé fazóně a nezklamal ani v Brně. I přes to, že se dvacet metrů před cílem narval, dokázal díky mohutnému předklonu o tisíciny zvítězit a zchladil tak emoce Turka, který mylně oslavoval své vítězství. V ideálních sprinterských podmínkách zaznamenal i přes zranění parádní čas 10,70 a hlavně velice důležité první místo pro svůj tým. Pro Marcela bohužel tímto během závody skončily. Paradoxně to možná byla právě tato situace, která tým ještě více semkla a nakopla.
Na hladké čtvrtce startoval za Slavii Michal Tlustý a kromě červených vlasů ukázal i parádní výkon, když nestačil jen na Španěla a Slováka a svým druhým nejlepším časem (49,40) v životě pro nás vykutal další bronz. Michalovi náleží respekt i za to, že se nenechal rozhodit ani tím, že se čtvrtkař v dráze za ním zamotal na startu do vlastních kalhot tak, že ho museli přijít rozmotat rozhodčí. Později se „Jouda“ objevil, místo zraněného Kadlece, i na startu dvoustovky a vybojoval setinu za osobním rekordem (21,65) luxusní druhé místo.
Tou dobou ale už probíhala zřejmě nejvypjatější disciplína dne, oštěp mužů. Jan Kubeš sice prý po svém přestupu do Castellónu už nemá přátele (a podle oblíbeného popěvku opilých členů našeho týmu i jistou část těla), ale formu pořád ano a dokázal to i zde, když i přes ohlušující bukot ze strany slávistů znovu přehodil 70ti metrovou hranici a pohodlně zvítězil. Za Slavii v této disciplíně vyrazil do boje David Kroupa, který dost možná překonal evropský juniorský rekord v hodu oštěpem se zlomenou rukou (přesné statistiky ale neznám) a i přes tento handicap hodil jen pár centimetrů před 50ti metrovou hranicí a skončil osmý.
Nejdelší závod s překážkami přinesl stříbrnou radost Michalu Šmahelovi, který (jak jinak než v osobním rekordu 9:39,96) zkušeně zvládl taktický závod a v závěrečném finiši nestačil jen na Turka s osobákem o téměř minutu lepším. Víc o Michalových pocitech a vlasech se můžete dozvědět ve video rozhovoru. Na patnácku vyrazil Michalův tréninkový partner Honza Šíp a zřejmě v nejlépe obsazeném běžeckém závodě dne si nevedl vůbec špatně. Nebál se závod rozběhnout se soupeři s daleko lepšími osobními rekordy a i přesto, že mu v závěru trošku došly síly, obsadil šesté místo s časem 4:13,14. Honzovi patří určitě velká pochvala za statečnost, s jakou závod rozběhl, protože prvních pět soupeřů patří do užší evropské špičky. Mezitím na výšce čekala těžká výzva Honzu Deckera, protože základ 165cm se téměř kryl s jeho osobním maximem. Honza se ale zastrašit nenechal, tuto výšku zdolal a připsal další cenný bod.
Další dvě disciplíny, dálka a 110m překážek, se proměnili v reklamu na bojovnost s Adamem Grabmüllerem v hlavní roli. Tento ryšavý mladý muž (který má tyto vlasy od přírody, paní komentátorko…) zapsal na dálce další velký osobák 693cm (takže 7 metrů na finále, Grabe?) a poté i přes bolesti zad, které ho poslední dobou provázejí, velice slušný čas 15,43 na překážkách a hlavně dohromady fantastických 10 bodů. Svojí zarputilostí a odhodlaností, s jakou se vrhal do písku/přes překážky, dokázal inspirovat i své spolubojovníky. To ostatně hned za chvíli předvedl Jan Koutný, který lehké trápení v Kolíně hodil za hlavu a na 3000m si s novým osobním rekordem o 28 vteřin (!!!) 9:02,29, doběhl pro výtečné čtvrté místo.
Před závěrečnými štafetami nás od medailových pozicí dělilo pouhých pět bodů. Napětí se stupňovalo, hlasivky trenéra Šimánka ochabovaly a všechen tlak ležel na šestici statečných. Jak je ale v Čechách, a věřím, že po těchto závodech už i v Evropě, známo, slávistické štafety běhají pod tlakem nejlépe. Toto pravidlo ihned potvrdila krátká štafeta ve složení Dvořák – Grabmüller – Petr – Tlustý, když v nejlepším juniorském čase posledních let 42,06s (v první dráze!!) zvítězila a posunula nás na průběžné třetí místo. Všechno tak záleželo na štafetě dlouhé…
Na Španěly máme v tuto chvíli náskok dvou bodů, tudíž jestli doběhneme alespoň hned za nimi, třetí místo uhájíme. Na start se postaví zřejmě jedna z nevyhecovanějších štafet v historii ve složení Dvořák – Hlaváč – Hotový – Petr a pak už všechno chytá rychlý spád. Ulitý start Slováků, nesportovní blokování Španěly na druhé předávce, Hotovkova předávka v pádu a hlavně neskutečný stometrový finiš Toma Petra, který nás z opticky pátého místa vynese na místo druhé, hned za dnes famózní Turky. Pak už jen obrovský výbuch emocí a radost čtyř borců v červenobílých dresech válejících se v euforii na dráze…
O to studenější sprcha přišla vzápětí. Do výsledků nebyla započítána tyč a nové, správné výsledky ukazují krutou pravdu. Družstvo Slavie obsazuje neoblíbenou čtvrtou pozici, pouhý jeden bod za Španěly a dva body za stříbrnými Brity. První skončí s velikým náskokem turecké Fenerbahce…
Čtvrté místo je velice nevděčné a mám pocit, že by si každý z našeho týmu medaili zasloužil. Přesto být čtvrtí na Mistrovství Evropy téměř se samými odchovanci (pouze tři kluci působí ve Slavii jen rok) je úžasný výsledek. Nejde ve výsledkách najít disciplínu, kde jsme ztratili onen rozhodující bod, naopak jich lze najít hned několik, kde jsme bodů udělali oproti plánu daleko více. Žádný (!!!) ze slávistických atletů neskončil na horší pozici, než mu přisuzovaly startovní listiny, naopak ve většině případů jsme si ještě o několik pozic polepšili. Ze 13ti atletů, kteří nastoupili do individuálních disciplín si jich hned 7 udělalo osobní rekord. Skvělé představení Slavie ještě podtrhla Kristýna Kobiánová, která v dresu Olympu Brno, pomohla tomuto klubu na dvoustovce a v obou štafetách k historicky prvnímu zisku titulu v této soutěži.
Po krátké boxerské vložce na vyhlášení, jsme se rychle vytratili na hotel a posléze se alespoň trošku rozveselili na slavnostním banketu (a někdo i v jiných částech Brna). Tímto nám jedny velké závody skončili, ale druhé máme hned za rohem a já jen doufám, že si napravíme chuť, znovu doma zvítězíme a příští rok vyšleme další výpravu na honbu za evropským titulem a budeme doufat, že to tentokrát konečně cinkne 
Na závěr bych chtěl poděkovat Jindrovi Šimánkovi za skvělé vedení mužstva, za to, že za nás opět položil vlastní hlasivky a hlavně za to, že nás všechny zase dokázal namotivovat ke skvělým výkonům. Martinu Cvetlerovi za to, že kvůli nám vstal ve čtyři ráno, vypil šest kafíček, že nám pomáhal a radil a hlavně, že celý den šířil skvělou náladu. Petru Šarapatkovi a ostatním trenérům za přípravu na tyto závody a také za to, že nám do týmu nenechali přestoupit několik cizích lidí a mohli jsme si tak tento pohár užít s kamarády. Děkuji také rodičům, kteří nás přijeli podpořit až na tento světa kraj, holkám z Brna, že nám ukázali klub s opravdickým bazénem uvnitř a všem kteří nás podporovali a drželi nám palce. Nejvíce ale samozřejmě děkuji svým spoluzávodníkům za parádní výkony a závody, klukům ze štafety za jednu z nejhezčích minut v mém životě, náhradníkům za velkou podporu a pomoc a všem klukům dohromady za spoustu srandy, skvělou atmosféru a zážitky na celý život.
Pozn.: Kdyby to náhodou někdo méně inteligentní nepochopil, všechny poznámky o Honzovi Kubešovi jsou myšleny ironicky. Honza je stále náš dobrý kamarád 
naši junioři.jpg
Petr Novotný
novotnak.jpg
400, 400př

604 966 898
petrnslavia@seznam.cz
Peter Nemšovský
nemša.jpg
dálka, trojskok

733 306 406
peter.nemsovsky@seznam.cz
Jiří Kotáb
kotáb.jpg
víceboje

603 296 816
jiri.kotab@hzspraha.cz

jirikova.banda.cz
Jan Dítě
neznámá.jpg
běhy

602 954 261
Jaroslav Fic
neznámá.jpg
hody, vrhy
Petr Šarapatka
šára.jpg
vedoucí trenér SCM pro Prahu 6.-10, místopředseda oddílu
a místopředseda pražského atletického svazu
724 702 319
sarapatka.petr@seznam.cz
 www.jojka.cz
A další přípravkoví trenéři
žákyně  106.5kB
žáci  123.9kB
dorostenky  129.02kB
dorostenci  128kB
juniorky  110.08kB
junioři  125.95kB
ženy  222.21kB
muži  290.82kB

ODDÍLOVÉ REKORDY ASK SLAVIA PRAHA

                           (k 31. 10. 2013)

 

 Halové oddílové rekordy mužů

50m                          Jan Grabmüller                       5.94                 19.01.91          Praha

60m                          Jan Stokláska                          6.74                 19.02.05          Praha

200m                        Jan Schiller                             21.16               27.02.09          Chemnitz

400m                        Josef Prorok                           46.88               16.02.10          Vídeň

800m                        Roman Oravec                       1:47.85            23.02.97          Praha

1500m                      Pavel Šourek                          3:45.11            24.01.87          Praha

3000m                      Martin Zvoníček                     8:01.4              08.02.74          Praha

50m př.                     Aleš Höffer                            6.58                 21.01.89          Praha

60m př.                     Aleš Höffer                            7.56                 06.03.88          Budapešť

výška                        Leo Zdráhal                            2.21                 07.02.93          Pardubice

tyč                            Adam Ptáček                          5.60                 13.02.08          Praha

dálka                        Ján Čado                                7.85                 01.02.84          Sindelfingen

trojskok                    Ján Čado                                17.23               02.03.85          Atény

koule                        Miroslav Janoušek                  19.52               12.02.72          Jablonec

sedmiboj                   Jakub Chomát                        5333                25-26.02.05    Praha

                                 (7.52-6.63-11.70-2.05=8.61-4.40-2.37.87)

4×200m                                                                   1:27.62            17.02.13          Praha

                                 (Jirka-Čapek-Petrák-Barák)

4 x 400m                                                                 3:13.59            28.02.10          Praha

                                 (Uhlík-Čapek-Jareš-Prorok)

 

Venkovní oddílové rekordy mužů

100m                        Jan Schiller                             10.38               24.05.09          Praha

200m                        Jan Schiller                             20.78               05.07.08          Tábor

400m                        Václav Bláha                          46.42               29.06.03          Praha

800m                        Tomáš Jungwirth                    1:47.7              19.09.70          Praha

1000m                      Tomáš Jungwirth                    2:21.2              07.05.70          Forma

1500m                      Václav Pátek                          3:41.07            04.06.82          Bratislava

1 míle                       Václav Pátek                          4:07.79            08.07.85          Gateshead

2000m                      Martin Zvoníček                     5:17.4              05.09.72          Praha

3000m                      Martin Zvoníček                     8:06.2              11.08.73          Praha

5000m                      Jiří Stehlík                              14:04.6            15.06.72          Budapešť

10000m                    Martin Zvoníček                     29:21.0            26.08.77          Ostrava

20000m                    Jiří Stehlík                              1:03:32.2         18.08.73          Liberec

hodinovka                Jiří Stehlík                              18860              18.08.73          Liberec

půlmaraton               Lubomír Tesáček                    1:03:23            31.10.93          Marseilles

maraton                    Václav Pátek                          2:18:09            25.10.89          Budapešť

110m př.                   Aleš Höffer                            13.53               07.06.87          Moskva

400m př.                   Michal Uhlík                          49.43               03.07.05          Kladno

3000m př.                 Václav Pátek                          8:33.11            17.08.84          Moskva

výška                        Fernando Pastoriza                 2.18                 06.06.87          B.Bystrica

tyč                            Adam Ptáček                          5.42                 16.06.08          Praha

                                 Adam Ptáček                          5.42                 02.08.09          Praha

dálka                        Ján Čado                                8.09                 08.07.84          Barcelona

trojskok                    Ján Čado                                17.34               26.05.84          Bratislava

koule                        Miroslav Janoušek                  20.14               27.07.71          Praha

disk                          Marek Bílek                            59.02               07.05.94          Olomouc

oštěp                         Jan Svatoš                              69.83               13.05.00          Praha

kladivo                     Milan Malát                            71.44               01.07.89          Praha

desetiboj                   František Staněk                     7506                28.06.09          Zaragoza

                                 (11.66-6.64-14.96-2.01-52.04=15.29-39.73-4.80-62.21-4:46.28)

4×100m                                                                   40.32               30.06.07          Třinec

                                 (Kozlovský-Schiller-Götz-Stokláska)

4×200m                                                                   1:28.9              15.10.61          Praha

                                 (Procházka-Kurfürst-Šimánek-Kovalčin)

4-3-2-100m                                                              1:57.33            19.08.06          Domažlice

                                 (Odvárka-Šimánek-Bohman M.-Uhlík)

4×400m                                                                   3:08.55            13.07.07          Třinec

                                 (Šimánek-Uhlík-Prorok-Götz)

8-4-2-100m                                                              3:23.81            08.05.04          Praha

                                 (Odvárka-Bohman-Šarapatka-Karlický)

4×800m                                                                   7:52.8              23.05.64          Praha

                                 (Kupka-Dvořák-Tichý-Černý )

4×1500m                                                                 15:51.2            10.10.70          Praha

                                 (Holas-Havel-Zvoníček-Richters)

20km chůze              Vladimír Pařízek                    1:29:25            23.09.72          Podivín

50km chůze              Lukáš Pazdera                        4:11:49            21.10.07          Scanzarosciate

 

Halové oddílové rekordy žen

50m                          Pavlína Sýkorová                   6.49                 03.02.90          Praha

60m                          Pavlína Vostatková                7.52                 25.01.97          Jablonec

200m                        Jitka Bartoničková                 24.43               05.02.05          Vídeň

400m                        Jitka Bartoničková                 53.55               25.02.07          Praha

800m                        Tereza Čapková                      2:08.74            04.02.06          Praha

1000m                      Tereza Čapková                      2:55.36            12.02.06          Lipsko

1500m                      Tereza Čapková                      4:30.02            25.02.07          Praha

3000m                      Desana Šourková                   9:51.77            30.01.93          Praha

50m př.                     Iveta Rudová                         7.16                 23.01.94          Praha

60m př.                     Iveta Rudová                         8.35                 29.01.94          Jablonec

výška                        Jana Vyštejnová                     1.76                 28.02.88          Sofia

                                 Šárka Náměstková                 1.76                 13.01.91          Praha

tyč                            Jitka Vindušková                   3.52                 14.02.02          Praha

dálka                        Romana Špiková                    6.08                 24.02.91          Praha

trojskok                    Iva Vedralová                        13.00               24.02.07          Praha

koule                        Lucie Vrbenská                      15.46               15.02.98          Praha

pětiboj                      Jana Vyštejnová                     4068                28.02.88          Sofia

                                 (8.83-1.76-12.37-5.67-2:24.95)

4×200m                                                                   1:41.61            15.02.04          Praha

                                 (Táborská-Vedralová-Blovská-Bartoničková)

4 x 400m                                                                 3:53.18            20.02.05          Praha

                                 (Jašová-Čapková-Táborská-Bartoničková)

 

Venkovní oddílové rekordy žen

100m                        Pavlína Vostatková                11.36               21.06.97          Jablonec

200m                        Pavlína Vostatková                23.45               18.05.97          Praha

400m                        Jitka Bartoničková                 52.91               08.08.06          Göteborg

800m                        Šárka Horsáková                    2:05.92            27.06.99          Ostrava

1000m                      Šárka Horsáková                    2:56.1              24.08.96          Louny

1500m                      Tereza Čapková                      4:16.37            24.07.06          Peking

1 míle                       Ivana Šítalová                        5:18.2              06.10.82          Praha

3000m                      Desana Šourková                   9:07.77            22.08.95          Linec

5000m                      Desana Šourková                   16:04.05          28.08.94          Kodaň

10000m                    Monika Hamhalterová            33:38.30          19.05.90          Ostrava

hodinovka                Helena Šediváková                14772              07.08.93          Vlašim

půlmaraton               Monika Deverová                   1:13:11            03.12.95          Okayama

maraton                    Monika Deverová                   2:42:20            29.04.95          Pardubice

100m př.                   Iveta Rudová                         13.49               12.06.94          Valencie

400m př.                   Kristina Volfová                    57.42               03.07.10          Pardubice

3000m.př.                 Petra Dundáčková                  12:37.05          30.09.06          Kladno

výška                        Jana Vyštejnová                     1.78                 24.05.86          Götzis

tyč                            Jitka Smržová                         3.70                 27.08.03          Plzeň

dálka                        Jana Vyštejnová                     6.25                 09.08.86          Praha

trojskok                    Iva Vedralová                        12.99               05.07.08          Tábor

koule                        Lucie Vrbenská                      15.96               05.07.97          Třinec

disk                          Marie Šimánková                   54.99               22.08.62          Praha

kladivo                     Lucie Vrbenská                      57.89               22.05.99          Praha

oštěp starý                Kateřina Kotmelová               62.06               04.05.88          Praha

oštěp nový                Barbora Špotáková                 54.15               21.10.00          Santiago de Chile

sedmiboj                   Barbora Špotáková                 5873                23.07.00          Praha

                                 (14.26-1.73-13.29-25.11/5.60-48.97-2:18.29)

4×100m                                                                   45.94               22.07.89          B.Bystrica

                                 (Sýkorová-Weegerová-Zsideková-Křivánková)

4×200m                                                                   1:45.5              24.05.64          Praha

                                 (Burkertová-Konířová-Pulcová-Fibichová)

4×400m                                                                   3:44.74            04.07.93          Jablonec

                                 (Loudová-Blažková-Singerová-Novotná)

 

Halové oddílové rekordy juniorů

50m                          Ivan Šlehobr                           5.98                 06.02.94          Praha

                                 Aleš Němec                            5.8                   07.02.76          Košice

60m                          Ivan Šlehobr                           6.92                 19.02.94          Jablonec

200m                        Ivan Šlehobr                           22.07               12.02.94          Vídeň

400m                        Roman Oravec                       48.46               01.02.97          Karlsruhe

800m                        Roman Oravec                       1:47.85            23.02.97          Praha

1500m                      Roman Oravec                       3:52.62            02.12.96          Praha

3000m                      Václav Pátek                          8:43.8              22.01.77          Praha

50m př.                     Jan Grabmüller                       6.79                 21.01.89          Praha

60m př.                     Jan Grabmüller                       7.91                 28.01.89          Jablonec

60m př. (0.99)          Jan Carda                               8.09                 13.01.07          Dour

výška                        Milan Pavlík                           2.19                 03.02.85          Praha

tyč                            Matěj Urban                           5.25                 22.02.94          Praha

dálka                        Ludvík Bohman                     7.65                 16.02.92          Praha

trojskok                    Ivan Čásenský                        14.55               17.01.81          Praha

koule                        Martin Bílek                           18.65               22.02.92          Jablonec

sedmiboj                   Kajetán Čásenský                   5105                13.-14.02.10   Praha

                                 (7.50-6.56-13.73-1.90=8.39-4.00-2:51.29)

4×200m                                                                   1:29.41            05.02.12          Praha

                                 (Roun-Petr-Tlustý-Petrák)

5000 m chůze           Martin Bukáček                      22:00.32          08.02.09          Praha

                                

Venkovní oddílové rekordy juniorů

100m                        Marcel Kadlec                        10.58               15.06.13          Tábor

200m                        Jan Grabmüller                       21.59               19.06.88          Praha

400m                        Roman Oravec                       47.84               14.06.97          Pula

800m                        Roman Oravec                       1:47.79            12.07.97          Jablonec

1500m                      Hassan Jamal Abdi                 3:43.9              03.09.91          Praha

5000m                      Václav Pátek                          14:41.0            25.08.78          Praha

1000m                      Martin Michálek                     31:43,67          21.07.00          Plzeň

110m př.                   Tomáš Kavka                         13.99               27.09.08          Praha

400m př.                   Josef Prorok                           51.16               10.06.06          Kladno

3000m př.                 Hassan Jamal Abdi                 8:49.92            07.09.91          Praha

výška                        Milan Pavlík                           2.15                 17.05.86          Praha

tyč                            Matěj Urban                           5.40                 25.06.94          Praha

dálka                        Ludvík Bohman                     7.57                 21.06.92          Praha

trojskok                    Ivan Čásenský                        15.15               19.09.81          Praha

koule                        Martin Bílek                           19.93               11.07.92          Košice

disk                          Martin Bílek                           58.22               22.08.92          Nitra

oštěp                         Jiří Hrdlička                            66.11               30.09.00          Praha

kladivo                     Milan Malát                            65.84               24.06.85          Praha

desetiboj                   Michal Moucha                      6575                27.05.93          B.Bystrica

                                 (11.34-6.99-11.10-2.05-51.46=15.47-36.34-3.40-52.02-5:36.91)

4×100m                                                                   41.82               22.06.91          Praha

                                 (Šlehobr-Bohman-Holas-Kruml)

4×400m                                                                   3:16.04            22.06.08          Praha

                                 (Pelc-Čapek-Němeček-Krupka)

10000m chůze          Martin Bukáček                      45:10.9            14.03.09          Nová Paka

 

Halové oddílové rekordy juniorek

50m                          Pavlína Sýkorová                   6.49                 03.02.90          Praha

60m                          Pavlína Sýkorová                   7.61                 17.02.90          Jablonec

200m                        Jitka Bartoničková                 25.00               22.02.04          Praha

400m                        Jitka Bartoničková                 55.26               22.02.04          Praha

800m                        Tereza Čapková                      2:08.74            04.02.06          Praha

1500m                      Tereza Čapková                      4:30.53            21.01.06          Praha

3000m                      Tereza Čapková                      9:54.25            19.02.05          Praha

50m př.                     Iveta Prellerová                      7.30                 25.01.87          Praha

                                 Monika Schönauerová            7.0                   12.02.72          Jablonec

60m př.                     Iveta Prellerová                      8.52                 08.02.87          Jablonec

výška                        Šárka Náměstková                 1.76                 13.01.91          Praha

tyč                            Jitka Vindušková                   3.52                 14.02.02          Praha

dálka                        Iva Vedralová                        5.84                 14.02.04          Praha

trojskok                    Iva Vedralová                        12.20               08.02.04          Praha

koule                        Lucie Vrbenská                      14.56               21.01.96          Praha

pětiboj                      Barbora Špotáková                 3714                14.02.99          Praha

                                 (9.14-1.65-12.34-5.41-2:31.07)                     

4×200m                                                                   1:41.61            15.02.04          Praha

                                 (Táborská-Vedralová-Blovská-Bartoničková)

 

 

Venkovní oddílové rekordy juniorek

100m                        Daniela Weegerová                11.75               08.08.87          Drama

200m                        Daniela Weegerová                23.88               06.06.87          B.Bystrica

400m                        Jitka Bartoničková                 54.54               07.06.03          Kladno

800m                        Tereza Čapková                      2:06.21            10.06.06          Kladno

1500m                      Tereza Čapková                      4:16.37            24.07.06          Peking

3000m                      Petra Dundáčková                  10:26.02          24.06.07          Kladno

5000m                      Tereza Čapková                      17:53.45          03.07.05          Kladno

10000m                    Gabriela Marešová                 39:57.32          04.06.94          Jablonec

100m př.                   Iveta Prellerová                      13.83               02.06.88          Praha

                                 Monika Schönauerová            13.4                 01.07.72          Budapešť

400m př.                   Kristina Volfová                    59.33               02.09.07          Jablonec

3000m.př.                 Petra Dundáčková                  12:37.05          30.09.06          Kladno

výška                        Barbora Špotáková                 1.78                 21.05.00          Hexham

tyč                            Jitka Smržová                         3.70                 27.08.03          Plzeň

dálka                        Michaela Nejedlová               6.10                 29.06.11          Osijek

trojskok                    Iva Vedralová                        12.38               05.06.04          Praha

koule                        Lucie Vrbenská                      15.10               07.09.96          Praha

disk                          Lucie Vrbenská                      45.74               13.07.96          Jablonec

kladivo                     Lucie Vrbenská                      45.82               08.09.96          Praha

oštěp                         Barbora Špotáková                 54.15               21.10.00          Santiago de Chile

sedmiboj                   Barbora Špotáková                 5873                22.07.00          Hexham

                                 (14.26-1.73-13.29-25.11/5.60-48.97-2:18.19)

4×100m                                                                   48.06               29.06.96          Ostrava

                                 (Vybíralová-Štroblová-Jarošová-Hošková)

4×400m                                                                   3:53.28            02.07.06          Ostrava

                                 (Haluzová-Chmelíková-Čapková-Volfová)

 

Halové oddílové rekordy dorostenců

50m                          Ivan Šlehobr                           6.16                 16.02.91          Ostrava

                                 Ivan Šlehobr                           6.16                 22.02.91          Ostrava

60m                          Martin Horník                        7.22                 17.02.90          Jablonec

200m                        Michal Tlustý                         22.87               27.02.11          Praha

400m                        Daniel Němeček                     49.11               17.02.08          Praha

800m                        Ondřej Křička                        1:55.62            22.02.97          Praha

1500m                      Miroslav Semerád                  4:00.8              23.02.80          Praha

3000m                      Jan Havlíček                           9:03.79            31.01.96          Praha

50m př.                     Martin Suchánek                    7.06                 28.02.96          Praha

50m př.-nové            Martin Průša                           7.48                 15.02.03          Praha

60m př.                     Jan Carda                               8.13                 18.02.06          Praha

výška                        Milan Pavlík                           2.05                 29.01.89          Ostrava

tyč                            Karel Janko                            4.60                 13.01.91          Praha

                                 Jan Gruber                              4.60                 19.01.92          Praha

                                 Jan Žižka                                4.60                 13.02.93          Ostrava

dálka                        Ludvík Bohman                     6.72                 03.02.90          Jablonec

trojskok                    Václav Schejbal                      13.83               14.02.79          Jablonec

koule                        Jan Werner                             17.90               17.12.01          Praha

sedmiboj                   Martin Suchánek                    5024                02.-03.03.96   Praha

                                 (7.29-6.37-13.38-1.83=8.42-4.00-2:52.94)

sedmiboj (nový)       Jan Carda                               4823 bodů       10.-11.02.06   Praha

                                 (7.31-6.24-11.38-1.75=8.15-3.70-2.48.97)

4×200m                                                                   1:33.15            27.02.11          Praha

                                 (Pecen-Grabmüller-Petr-Tlustý)

3000 chůze               Bukáček Martin                      14:12.1            27.12.06          Liberec

5000 chůze               Bukáček Martin                      24:50.51          11.02.07          Praha

 

Venkovní oddílové rekordy dorostenců

100m                        Jan Grabmüller                       10.68               21.08.87          Havana

200m                        Jan Grabmüller                       21.73               22.08.87          Havana

400m                        Daniel Němeček                     48.49               17.05.08          Praha

800m                        Jaroslav Včeliš                        1:52.4              02.10.65          Praha

1500m                      Miroslav Semerád                  3:57.9              27.08.80          Brno

3000m                      Miroslav Semerád                  8:47.1              16.07.80          Praha

110m př.                   Martin Suchánek                    14.80               20.07.96          Sparti

110m př. (nové)        Jan Carda                               14.13               01.07.06          Ostrava

                exhibice    Jan Carda                               14.10               19.09.06          Mladá Boleslav

300m př.                   Adam Pecen                           37.17               24.06.12          Praha

400m př.                   Josef Prorok                           53.05               07.06.04          Praha

2000m př.                 Václav Pátek                          5:59.2              28.08.76          Moskva

3000 chůze               Martin Bukáček                      14:45.96          08.09.07          Olomouc

5000 chůze               Martin Bukáček                      23:15.65          08.09.07          Olomouc

10000 chůze             Martin Bukáček                      48:16.0            20.10.07          Mladá Boleslav

výška                        Štěpán Kmoníček                   2.08                 27.05.78          B.Bystrica

                                 Tomáš Marianek                     2.08                 10.06.06          Jablonec

tyč                            Karel Janko                            4.90                 14.09.91          Ostrava

dálka                        Ludvík Bohman                     7.10                 29.09.90          Praha

trojskok                    Václav Schejbal                      14.35               20.06.76          Jihlava

koule                        Martin Bílek                           19.78               08.09.90          Bílina

disk                          Martin Bílek                           56.86               08.09.90          Bílina

oštěp                         Marek Dvořák                        56.78               21.08.90          Praha

kladivo                     Jan Merunka                           67.10               11.06.94          Jablonec

desetiboj                   Michal Moucha                      6777                12.09.92          Praha

                                 (11.61-6.83-15.72-2.01-53.17=15.12-39.74-3.20-53.12-5:26.44)

desetiboj - nový Marek Čepelák                             6605                09.-10.10.93   Praha

                                 (12.48-6.71-14.25-1.75-53.84=16.47-37.64-4.00-65.56-4:55.79)

4×100m                                                                   42.53               14.07.90          B.Bystrica

                                 (Horník-Holas-Bohman-Kruml)

4×400m                                                                   3:23.4              29.06.97          Praha

                                 (Uhlík-Křička-Douběta-Bláha)

4-3-2-100m                                                              2:06.63            25.09.99          Praha

                                 (Šrámek-Lasák-Tůma-Jonáš)

 

Halové oddílové rekordy dorostenek

50m                          Pavlína Sýkorová                   6.49                 13.02.90          Praha

60m                          Pavlína Sýkorová                   7.61                 17.02.90          Jablonec

200m                        Monika Táborská                    25.07               13.02.05          Praha

400m                        Gabriela Proroková                57.24               24.02.02          Praha

800m                        Daniela Litošová                    2:15.00            01.02.05          Praha

1500m                      Daniela Litošová                    4:38.47            15.02.04          Praha

3000m                      Vendula Trnková                   10:35.74          19.02.00          Praha

50m př.                     Dagmar Votočková                7.50                 15.02.92          Praha

60m př.                     Michaela Nejedlová               8.81                 20.02.10          Praha

výška                        Šárka Náměstková                 1.76                 13.01.91          Praha

tyč                            Jitka Vindušková                   3.20                 11.01.00          Praha

                                 Jitka Smržová                         3.20                 19.02.02          Jablonec

dálka                        Jana Korešová                        5.62                 07.02.98          Praha

trojskok                    Kristýna Chmelíková             11.08               13.02.05          Praha

koule                        Jana Fronková                        14.44               02.02.91          Praha

pětiboj                      Barbora Špotáková                 3682                30.01.98          Praha

                                 (9.19-1.67-12.73-5.10-2:29.67)

4×200m                                                                   1:42.94            21.02.10          Praha

                                 (Nejedlová-Vondrášková-Plisková-Hrudková)

3000m chůze            Jana Havrdová                       20:00.3            23.02.02          Praha

 

Venkovní oddílové rekordy dorostenek

100m                        Pavlína Sýkorová                   11.92               30.06.90          Bratislava

200m                        Daniela Weegerová                24.24               03.08.85          Pitesti

400m                        Gabriela Proroková                56.27               23.06.02          Plzeň

800m                        Daniela Litošová                    2:10.08            15.05.05          Praha

1500m                      Daniela Litošová                    4:32.71            07.08.04          Praha

3000m                      Anna Hrubá                            10:34.75          28.09.13          Břeclav

100m př.                   Zuzana Horníčková                14.32               21.06.03          Opava

300m př.                   Markéta Singerová                 43.46               17.06.90          Ostrava

400m př.                   Kristina Volfová                    63.41               25.06.05          Pardubice

1500m př                  Zuzana Braná                         5:07.87            28.09.13          Břeclav

2000m př                  Zuzana Braná                         7:22.87            08.06.13          Hradec Králové

3000m př.                 Petra Dundáčková                  12:37.05          30.09.06          Kladno

výška                        Šárka Náměstková                 1.77                 13.07.91          Třinec

tyč                            Jitka Vindušková                   3.60                 02.06.01          Praha

dálka                        Martina Skružná                     5.94                 23.09.00          Praha

trojskok                    Michaela Nejedlová               11.48               03.07.10          Stará Boleslav

koule                        Kateřina Lukšíková                15.22               02.07.91          Praha

disk                          Kateřina Lukšíková                42.38               20.07.91          Jablonec

kladivo                     Lucie Voráčková                    40.06               01.10.00          Praha

oštěp starý (0,6kg)   Helena Kabrnová                   49.86               31.07.91          Budapešť

oštěp nový (0,6kg)   Alena Němcová                      36.70               10.05.01          Praha

oštěp nový (0,5kg)   Michaela Treglerová               35.98               13.10.13          Praha

sedmiboj                   Barbora Špotáková                 5132                13.06.98          Třinec

                                 (15.13-1.63-13.48-26.41=5.31- 44.56-2:36.35)

sedmiboj nový oštěp Jitka Vindušková                  4936                9.06.01            Olomouc

                                 (15.12-1.63-11.41-26.26=5.48-33.07-2:28.44)

4×100m                                                                   48.06               29.06.96          Ostrava

                                 (Vybíralová-Štroblová-Jarošová-Hošková)

                                                                                48.06               22.06.02          Plzeň

                                 (Vedralová-Horníčková-Proroková-Bartoničková)

4-3-2-100m                                                              2:33.36            08.05.04          Praha

                                 (Novotná- Zdeňková-Sýkorová-Pigová)

4×400m                                                                   3:55.78            06.07.00          Jablonec

                                 (Vorlová-Bartoničková-Proroková-Burešová)

3000m chůze            Jana Havrdová                       19:21.7            29.09.01          Olomouc

 

Halové oddílové rekordy žáků

50m                          Ivan Šlehobr                           6.16                 16.02.91          Ostrava

60m                          Ivan Šlehobr                           7.39                 07.12.91          Cottbus

                                 Ivan Šlehobr                           7.1                   13.01.91          Praha

150m                        Ivan Šlehobr                           17.47               27.01.91          Praha

300m                        Martin Bruk                            37.50               09.12.00          Praha

800m                        Petr Manča                             2:02.46            23.01.88          Praha

1500m                      Martin Čapek                         4:28.39            03.02.04          Praha

3000m                      Martin Jauernig                      9:28.0              28.02.79          Praha

50m př.                     Martin Suchánek                    7.21                 10.12.94          Praha

60m př.                     Tomáš Capouch                      8.55                 15.12.13          Praha

                                 Jan Kisiala                              8.55                 09.02.13          Praha

výška                        Tomáš Marianek                     2.02                 17.12.05          Praha

tyč                            Michal Fillo                            3.80                 10.12.94          Praha

                                 Julián A. Lamas                      3.80                 25.02.95          Ostrava

dálka                        Michal Uhlík                          6.31                 16.12.95          Praha

koule                        Boris Dimitrov                       16.40               28.01.01          Praha

sedmiboj                   Adam Pecen                           3883                12.-13.02.10   Praha

                                 (7.56-5.67-11.27-1.57=9.01-2.90-3:07.45)

3×300m                                                                   1:56.48            06.12.00          Praha

                                 (Schiller-Pospíšil-Bruk)

2000 chůze               Bukáček Martin                      12:04.1            27.12.04          Jablonec

3000 chůze               Bukáček Martin                      16:50.32          27.02.05          Praha

5000 chůze               Bukáček Martin                      25:51.7            27.12.05          Jablonec

 

Venkovní oddílové rekordy žáků

60m                          Ivan Šlehobr                           7.13                 19.06.91          Č. Budějovice

150m                        Ivan Šlehobr                           17.00               30.06.91          Č. Budějovice

300m                        Ivan Šlehobr                           36.5                 21.09.91          Praha

                                 Martin Bruk                            37.01               02.07.00          Třinec

800m                        Jaroslav Reidl                         1:57.8              13.09.69          Prostějov

1500m                      Vladimír Michalička               4:12.1              08.10.75          Praha

3000 m                     Vladimír Michalička               9:22.6              17.09.75          Praha

3000m chůze            Martin Bukáček                      14:52.73          18.09.05          Hodonín

100m př.                   Jan Kisiala                              13.62               27.06.13          Uherské Hradiště

200m př.                   Jan Kisiala                              25.58               22.09.13          Praha

1500m př.                 Vladimír Michalička               4:37.3              04.10.75          Ostrava

výška                        Tomáš Marianek                     2.00                 01.10.05          Břeclav

tyč                            Karel Janko                            3.90                 14.10.89          Praha

dálka                        Ludvík Bohman                     6.45                 14.06.88          Praha

koule                        Boris Dimitrov                       16.79               31.05.01          Praha

disk                          Jan Merunka                           51.98               03.10.92          Jablonec

oštěp starý                Marek Čepelák                       60.26               14.09.91          Praha

oštěp nový                Martin Korábečný                  50.24               29.09.02         

kladivo                     Jan Merunka                           57.02               27.09.92          Turnov

devítiboj                   Jan Kisiala                              5183                12.-13.10.13   Praha

                                 (13.68-36.11-3.10-38.75=7.67-5.92-11.97-1.58-3:03.12)    

5000 chůze               Bukáček Martin                      26.05:0            05.10.05          Mladá Boleslav

4×60m                                                                     27.78               12.06.00          Praha

                                 (Konečný-Dimitrov-Janout-Lacina)

3×300m                                                                   1:52.9              08.07.95          Čáslav

                                 (Křička-Douběta-Uhlík)

4x300m                                                                   2:32.73            22.09.13          Praha

                                 (Urbánek-Petřík-Běhounek-Kisiala)

Halové oddílové rekordy žákyň

50m                          Kateřina Štočková                  6.61                 03.02.90          Ostrava

60m                          Pavlína Sýkorová                   7.67                 02.12.89          Cottbus

150m                        Sabrina Plisková                     19.42               20.02.08          Praha

300m                        Pavlína Sýkorová                   41.92               12.12.89          Cottbus

800m                        Petra Dundáčková                  2:20.99            12.02.04          Praha

1500m                      Magda Valterová                   4:47.87            29.01.89          Ostrava

50m př.                     Dagmar Votočková                7.54                 17.02.90          Ostrava

60m př.                     Iveta Rákosníková                 9.16                 22.02.12          Praha

výška                        Lada Svárovská                      1.69                 17.12.11          Praha

tyč                            Jitka Vindušková                   2.90                 11.12.99          Praha

dálka                        Lenka Vorlová                       5.51                 11.12.99          Praha

koule                        Helena Kabrnová                   13.56               11.02.89          Ostrava

pětiboj                      Amálie Švábíková                  3046                08.02.13          Praha

                                 (9.79-1.58- 8.58-4.80-2:34.40)

3×300m                                                                   2:06.51            05.12.01          Praha

                                 (Vedralová-Fojtová-Proroková)

 

Venkovní oddílové rekordy žákyň

60m                          Monika Táborská                    7.83                 16.06.03          Litomyšl

150m                        Lucie Jarošová                        18.86               02.07.95          Praha

                                 Lucie Jarošová                        18.4                 08.07.95          Čáslav

300m                        Gabriela Proroková                40.51               06.07.01          Praha

800m                        Nikola Pflegerová                  2:15.8              17.06.90          Olomouc

1500m                      Magda Valterová                   4:49.48            25.06.88          Praha

80m př.                     Tereza Langnerová                 11.97               09.06.92          Praha

                                 Monika Schönauerová            11.6                 18.10.69          Brno

100m př.                   Olga Jandová                         14.50               01.07.89          Praha

200m př.                   Eva Havlíčková                      29.17               14.05.96          Praha

výška                        Miroslava Horáková               1.68                 16.06.88          Praha

                                 Lada Svárovská                      1.68                 25.06.11          Praha

tyč                            Amálie Švábíková                  3.40                 21.09.13          Praha

dálka                        Jana Foltýnová                       5.56                 10.05.01          Praha

koule                        Markéta Červenková              13.68               12.08.06          Louny

disk (1kg)                 Kateřina Lukšíková                39.94               16.06.90          Olomouc

disk (0,75kg)            Michaela Treglerová               25.72               05.10.13          Kladno

kladivo                     Eliška Palátová                       34.05               05.10.13          Kladno

oštěp starý (0,6kg)   Helena Kabrnová                   41.34               23.05.89          Praha

oštěp nový (0,6kg)   Jitka Vindušková                   35.16               13.05.99          Praha

oštěp nový (0,5kg)   Michaela Treglerová               35.98               13.10.13          Praha

sedmiboj                   Lada Svárovská                      4294                16.10.11          Praha

                                 (15.59-1.61-11.28-20.23=5.15-26.95-2:56.57)

4×60m                                                                     30.53               01.07.00          Třinec

                                 (Vedralová-Foltýnová-Proroková-Bartoničková)

 4x60m                                                                    30.2                 10.06.92          Praha

                                 (Šťastná-Pokorná-Langnerová-Kuchařová)

3×300m                                                                   2:05.80            06.07.01          Praha

                                 (Vedralová-Horníčková-Proroková)

4x300 m                                                                  2:52.44            22.09.13          Praha

                                 (Dostálová-Šimková-Švábíková-Duchoňová)

3000m chůze            Michaela Randová                 18:43.90          17.06.89          Praha

(k 31.10.2013 )

 Halové oddílové rekordy mužů

50m              Jan Grabmüller           5.94            19.01.91     Praha

60m              Jan Stokláska              6.74            19.02.05     Praha

200m            Jan Schiller                 21.16          27.02.09     Chemnitz

400m            Josef Prorok                46.88          16.02.10     Vídeň

800m            Roman Oravec            1:47.85       23.02.97     Praha

1500m          Pavel Šourek               3:45.11       24.01.87     Praha

3000m          Martin Zvoníček         8:01.4         08.02.74     Praha

50m př.         Aleš Höffer                6.58            21.01.89     Praha

60m př.         Aleš Höffer                7.56            06.03.88     Budapešť

výška            Leo Zdráhal                2.21            07.02.93     Pardubice

tyč                Adam Ptáček              5.60            13.02.08     Praha

dálka             Ján Čado                     7.85            01.02.84     Sindelfingen

trojskok        Ján Čado                     17.23          02.03.85     Atény

koule             Miroslav Janoušek      19.52          12.02.72     Jablonec

sedmiboj       Jakub Chomát             5333           25-26.02.05         Praha

                     (7.52-6.63-11.70-2.05=8.61-4.40-2.37.87)

4×200m                                            1:27.62       17.02.13     Praha

                     (Jirka-Čapek-Petrák-Barák)

4 x 400m                                          3:13.59       28.02.10     Praha

                     (Uhlík-Čapek-Jareš-Prorok)

 

Venkovní oddílové rekordy mužů

100m            Jan Schiller                 10.38          24.05.09     Praha

200m            Jan Schiller                 20.78          05.07.08     Tábor

400m            Václav Bláha              46.42          29.06.03     Praha

800m            Tomáš Jungwirth        1:47.7         19.09.70     Praha

1000m          Tomáš Jungwirth        2:21.2         07.05.70     Forma

1500m          Václav Pátek              3:41.07       04.06.82     Bratislava

1 míle            Václav Pátek              4:07.79       08.07.85     Gateshead

2000m          Martin Zvoníček         5:17.4         05.09.72     Praha

3000m          Martin Zvoníček         8:06.2         11.08.73     Praha

5000m          Jiří Stehlík                   14:04.6       15.06.72     Budapešť

10000m        Martin Zvoníček         29:21.0       26.08.77     Ostrava

20000m        Jiří Stehlík                   1:03:32.2    18.08.73     Liberec

hodinovka    Jiří Stehlík                   18860         18.08.73     Liberec

půlmaraton   Lubomír Tesáček        1:03:23       31.10.93     Marseilles

maraton        Václav Pátek              2:18:09       25.10.89     Budapešť

110m př.       Aleš Höffer                13.53          07.06.87     Moskva

400m př.       Michal Uhlík               49.43          03.07.05     Kladno

3000m př.     Václav Pátek              8:33.11       17.08.84     Moskva

výška            Fernando Pastoriza     2.18            06.06.87     B.Bystrica

tyč                Adam Ptáček              5.42            16.06.08     Praha

                     Adam Ptáček              5.42            02.08.09     Praha

dálka             Ján Čado                     8.09            08.07.84     Barcelona

trojskok        Ján Čado                     17.34          26.05.84     Bratislava

koule             Miroslav Janoušek      20.14          27.07.71     Praha

disk               Marek Bílek                59.02          07.05.94     Olomouc

oštěp             Jan Svatoš                   69.83          13.05.00     Praha

kladivo         Milan Malát                71.44          01.07.89     Praha

desetiboj       František Staněk         7506           28.06.09     Zaragoza

                     (11.66-6.64-14.96-2.01-52.04=15.29-39.73-4.80-62.21-4:46.28)

4×100m                                            40.32          30.06.07     Třinec

                     (Kozlovský-Schiller-Götz-Stokláska)

4×200m                                            1:28.9         15.10.61     Praha

                     (Procházka-Kurfürst-Šimánek-Kovalčin)

4-3-2-100m                                      1:57.33       19.08.06     Domažlice

                     (Odvárka-Šimánek-Bohman M.-Uhlík)

4×400m                                            3:08.55       13.07.07     Třinec

                     (Šimánek-Uhlík-Prorok-Götz)

8-4-2-100m                                      3:23.81       08.05.04     Praha

                     (Odvárka-Bohman-Šarapatka-Karlický)

4×800m                                            7:52.8         23.05.64     Praha

                     (Kupka-Dvořák-Tichý-Černý        )

4×1500m                                          15:51.2       10.10.70     Praha

                     (Holas-Havel-Zvoníček-Richters)

20km chůze  Vladimír Pařízek         1:29:25       23.09.72     Podivín

50km chůze  Lukáš Pazdera            4:11:49       21.10.07     Scanzarosciate

 

Halové oddílové rekordy žen

50m              Pavlína Sýkorová        6.49            03.02.90     Praha

60m              Pavlína Vostatková    7.52            25.01.97     Jablonec

200m            Jitka Bartoničková      24.43          05.02.05     Vídeň

400m            Jitka Bartoničková      53.55          25.02.07     Praha

800m            Tereza Čapková          2:08.74       04.02.06     Praha

1000m          Tereza Čapková          2:55.36       12.02.06     Lipsko

1500m          Tereza Čapková          4:30.02       25.02.07     Praha

3000m          Desana Šourková        9:51.77       30.01.93     Praha

50m př.         Iveta Rudová              7.16            23.01.94     Praha

60m př.         Iveta Rudová              8.35            29.01.94     Jablonec

výška            Jana Vyštejnová         1.76            28.02.88     Sofia

                     Šárka Náměstková      1.76            13.01.91     Praha

tyč                Jitka Vindušková        3.52            14.02.02     Praha

dálka             Romana Špiková        6.08            24.02.91     Praha

trojskok        Iva Vedralová             13.00          24.02.07     Praha

koule             Lucie Vrbenská          15.46          15.02.98     Praha

pětiboj          Jana Vyštejnová         4068           28.02.88     Sofia

                     (8.83-1.76-12.37-5.67-2:24.95)

4×200m                                            1:41.61       15.02.04     Praha

                     (Táborská-Vedralová-Blovská-Bartoničková)

4 x 400m                                          3:53.18       20.02.05     Praha

                     (Jašová-Čapková-Táborská-Bartoničková)

 

Venkovní oddílové rekordy žen

100m            Pavlína Vostatková    11.36          21.06.97     Jablonec

200m            Pavlína Vostatková    23.45          18.05.97     Praha

400m            Jitka Bartoničková      52.91          08.08.06     Göteborg

800m            Šárka Horsáková        2:05.92       27.06.99     Ostrava

1000m          Šárka Horsáková        2:56.1         24.08.96     Louny

1500m          Tereza Čapková          4:16.37       24.07.06     Peking

1 míle            Ivana Šítalová             5:18.2         06.10.82     Praha

3000m          Desana Šourková        9:07.77       22.08.95     Linec

5000m          Desana Šourková        16:04.05     28.08.94     Kodaň

10000m        Monika Hamhalterová                   33:38.30     19.05.90                   Ostrava

hodinovka    Helena Šediváková     14772         07.08.93     Vlašim

půlmaraton   Monika Deverová       1:13:11       03.12.95     Okayama

maraton        Monika Deverová       2:42:20       29.04.95     Pardubice

100m př.       Iveta Rudová              13.49          12.06.94     Valencie

400m př.       Kristina Volfová         57.42          03.07.10     Pardubice

3000m.př.     Petra Dundáčková      12:37.05     30.09.06     Kladno

výška            Jana Vyštejnová         1.78            24.05.86     Götzis

tyč                Jitka Smržová             3.70            27.08.03     Plzeň

dálka             Jana Vyštejnová         6.25            09.08.86     Praha

trojskok        Iva Vedralová             12.99          05.07.08     Tábor

koule             Lucie Vrbenská          15.96          05.07.97     Třinec

disk               Marie Šimánková        54.99          22.08.62     Praha

kladivo         Lucie Vrbenská          57.89          22.05.99     Praha

oštěp starý    Kateřina Kotmelová   62.06          04.05.88     Praha

oštěp nový    Barbora Špotáková     54.15          21.10.00     Santiago de Chile

sedmiboj       Barbora Špotáková     5873           23.07.00     Praha

                     (14.26-1.73-13.29-25.11/5.60-48.97-2:18.29)

4×100m                                            45.94          22.07.89     B.Bystrica

                     (Sýkorová-Weegerová-Zsideková-Křivánková)

4×200m                                            1:45.5         24.05.64     Praha

                     (Burkertová-Konířová-Pulcová-Fibichová)

4×400m                                            3:44.74       04.07.93     Jablonec

                     (Loudová-Blažková-Singerová-Novotná)

 

Halové oddílové rekordy juniorů

50m              Ivan Šlehobr               5.98            06.02.94     Praha

                     Aleš Němec                5.8              07.02.76     Košice

60m              Ivan Šlehobr               6.92            19.02.94     Jablonec

200m            Ivan Šlehobr               22.07          12.02.94     Vídeň

400m            Roman Oravec            48.46          01.02.97     Karlsruhe

800m            Roman Oravec            1:47.85       23.02.97     Praha

1500m          Roman Oravec            3:52.62       02.12.96     Praha

3000m          Václav Pátek              8:43.8         22.01.77     Praha

50m př.         Jan Grabmüller           6.79            21.01.89     Praha

60m př.         Jan Grabmüller           7.91            28.01.89     Jablonec

60m př. (0.99)                                  Jan Carda   8.09            13.01.07                   Dour

výška            Milan Pavlík               2.19            03.02.85     Praha

tyč                Matěj Urban               5.25            22.02.94     Praha

dálka             Ludvík Bohman         7.65            16.02.92     Praha

trojskok        Ivan Čásenský            14.55          17.01.81     Praha

koule             Martin Bílek               18.65          22.02.92     Jablonec

sedmiboj       Kajetán Čásenský       5105           13.-14.02.10        Praha

                     (7.50-6.56-13.73-1.90=8.39-4.00-2:51.29)

4×200m                                            1:29.41       05.02.12     Praha

                     (Roun-Petr-Tlustý-Petrák)

5000 m chůze                                   Martin Bukáček            22:00.32                   08.02.09           Praha

                    

Venkovní oddílové rekordy juniorů

100m            Marcel Kadlec            10.58          15.06.13     Tábor

200m            Jan Grabmüller           21.59          19.06.88     Praha

400m            Roman Oravec            47.84          14.06.97     Pula

800m            Roman Oravec            1:47.79       12.07.97     Jablonec

1500m          Hassan Jamal Abdi     3:43.9         03.09.91     Praha

5000m          Václav Pátek              14:41.0       25.08.78     Praha

1000m          Martin Michálek         31:43,67     21.07.00     Plzeň

110m př.       Tomáš Kavka              13.99          27.09.08     Praha

400m př.       Josef Prorok                51.16          10.06.06     Kladno

3000m př.     Hassan Jamal Abdi     8:49.92       07.09.91     Praha

výška            Milan Pavlík               2.15            17.05.86     Praha

tyč                Matěj Urban               5.40            25.06.94     Praha

dálka             Ludvík Bohman         7.57            21.06.92     Praha

trojskok        Ivan Čásenský            15.15          19.09.81     Praha

koule             Martin Bílek               19.93          11.07.92     Košice

disk               Martin Bílek               58.22          22.08.92     Nitra

oštěp             Jiří Hrdlička                66.11          30.09.00     Praha

kladivo         Milan Malát                65.84          24.06.85     Praha

desetiboj       Michal Moucha           6575           27.05.93     B.Bystrica

                     (11.34-6.99-11.10-2.05-51.46=15.47-36.34-3.40-52.02-5:36.91)

4×100m                                            41.82          22.06.91     Praha

                     (Šlehobr-Bohman-Holas-Kruml)

4×400m                                            3:16.04       22.06.08     Praha

                     (Pelc-Čapek-Němeček-Krupka)

10000m chůze                                  Martin Bukáček            45:10.9                     14.03.09           Nová Paka

 

Halové oddílové rekordy juniorek

50m              Pavlína Sýkorová        6.49            03.02.90     Praha

60m              Pavlína Sýkorová        7.61            17.02.90     Jablonec

200m            Jitka Bartoničková      25.00          22.02.04     Praha

400m            Jitka Bartoničková      55.26          22.02.04     Praha

800m            Tereza Čapková          2:08.74       04.02.06     Praha

1500m          Tereza Čapková          4:30.53       21.01.06     Praha

3000m          Tereza Čapková          9:54.25       19.02.05     Praha

50m př.         Iveta Prellerová          7.30            25.01.87     Praha

                     Monika Schönauerová                   7.0              12.02.72                   Jablonec

60m př.         Iveta Prellerová          8.52            08.02.87     Jablonec

výška            Šárka Náměstková      1.76            13.01.91     Praha

tyč                Jitka Vindušková        3.52            14.02.02     Praha

dálka             Iva Vedralová             5.84            14.02.04     Praha

trojskok        Iva Vedralová             12.20          08.02.04     Praha

koule             Lucie Vrbenská          14.56          21.01.96     Praha

pětiboj          Barbora Špotáková     3714           14.02.99     Praha

                     (9.14-1.65-12.34-5.41-2:31.07)    

4×200m                                            1:41.61       15.02.04     Praha

                     (Táborská-Vedralová-Blovská-Bartoničková)

 

 

Venkovní oddílové rekordy juniorek

100m            Daniela Weegerová    11.75          08.08.87     Drama

200m            Daniela Weegerová    23.88          06.06.87     B.Bystrica

400m            Jitka Bartoničková      54.54          07.06.03     Kladno

800m            Tereza Čapková          2:06.21       10.06.06     Kladno

1500m          Tereza Čapková          4:16.37       24.07.06     Peking

3000m          Petra Dundáčková      10:26.02     24.06.07     Kladno

5000m          Tereza Čapková          17:53.45     03.07.05     Kladno

10000m        Gabriela Marešová      39:57.32     04.06.94     Jablonec

100m př.       Iveta Prellerová          13.83          02.06.88     Praha

                     Monika Schönauerová                   13.4            01.07.72                   Budapešť

400m př.       Kristina Volfová         59.33          02.09.07     Jablonec

3000m.př.     Petra Dundáčková      12:37.05     30.09.06     Kladno

výška            Barbora Špotáková     1.78            21.05.00     Hexham

tyč                Jitka Smržová             3.70            27.08.03     Plzeň

dálka             Michaela Nejedlová    6.10            29.06.11     Osijek

trojskok        Iva Vedralová             12.38          05.06.04     Praha

koule             Lucie Vrbenská          15.10          07.09.96     Praha

disk               Lucie Vrbenská          45.74          13.07.96     Jablonec

kladivo         Lucie Vrbenská          45.82          08.09.96     Praha

oštěp             Barbora Špotáková     54.15          21.10.00     Santiago de Chile

sedmiboj       Barbora Špotáková     5873           22.07.00     Hexham

                     (14.26-1.73-13.29-25.11/5.60-48.97-2:18.19)

4×100m                                            48.06          29.06.96     Ostrava

                     (Vybíralová-Štroblová-Jarošová-Hošková)

4×400m                                            3:53.28       02.07.06     Ostrava

                     (Haluzová-Chmelíková-Čapková-Volfová)

 

Halové oddílové rekordy dorostenců

50m              Ivan Šlehobr               6.16            16.02.91     Ostrava

                     Ivan Šlehobr               6.16            22.02.91     Ostrava

60m              Martin Horník             7.22            17.02.90     Jablonec

200m            Michal Tlustý              22.87          27.02.11     Praha

400m            Daniel Němeček         49.11          17.02.08     Praha

800m            Ondřej Křička             1:55.62       22.02.97     Praha

1500m          Miroslav Semerád       4:00.8         23.02.80     Praha

3000m          Jan Havlíček               9:03.79       31.01.96     Praha

50m př.         Martin Suchánek        7.06            28.02.96     Praha

50m př.-nové                                    Martin Průša   7.48       15.02.03                   Praha

60m př.         Jan Carda                    8.13            18.02.06     Praha

výška            Milan Pavlík               2.05            29.01.89     Ostrava

tyč                Karel Janko                 4.60            13.01.91     Praha

                     Jan Gruber                  4.60            19.01.92     Praha

                     Jan Žižka                    4.60            13.02.93     Ostrava

dálka             Ludvík Bohman         6.72            03.02.90     Jablonec

trojskok        Václav Schejbal          13.83          14.02.79     Jablonec

koule             Jan Werner                  17.90          17.12.01     Praha

sedmiboj       Martin Suchánek        5024           02.-03.03.96        Praha

                     (7.29-6.37-13.38-1.83=8.42-4.00-2:52.94)

sedmiboj (nový)                               Jan Carda   4823 bodů  10.-11.02.06             Praha

                     (7.31-6.24-11.38-1.75=8.15-3.70-2.48.97)

4×200m                                            1:33.15       27.02.11     Praha

                     (Pecen-Grabmüller-Petr-Tlustý)

3000 chůze   Bukáček Martin          14:12.1       27.12.06     Liberec

5000 chůze   Bukáček Martin          24:50.51     11.02.07     Praha

 

Venkovní oddílové rekordy dorostenců

100m            Jan Grabmüller           10.68          21.08.87     Havana

200m            Jan Grabmüller           21.73          22.08.87     Havana

400m            Daniel Němeček         48.49          17.05.08     Praha

800m            Jaroslav Včeliš            1:52.4         02.10.65     Praha

1500m          Miroslav Semerád       3:57.9         27.08.80     Brno

3000m          Miroslav Semerád       8:47.1         16.07.80     Praha

110m př.       Martin Suchánek        14.80          20.07.96     Sparti

110m př. (nové)                               Jan Carda   14.13          01.07.06                   Ostrava

                exhibice                            Jan Carda   14.10          19.09.06                   Mladá Boleslav

300m př.       Adam Pecen               37.17          24.06.12     Praha

400m př.       Josef Prorok                53.05          07.06.04     Praha

2000m př.     Václav Pátek              5:59.2         28.08.76     Moskva

3000 chůze   Martin Bukáček          14:45.96     08.09.07     Olomouc

5000 chůze   Martin Bukáček          23:15.65     08.09.07     Olomouc

10000 chůze Martin Bukáček          48:16.0       20.10.07     Mladá Boleslav

výška            Štěpán Kmoníček       2.08            27.05.78     B.Bystrica

                     Tomáš Marianek         2.08            10.06.06     Jablonec

tyč                Karel Janko                 4.90            14.09.91     Ostrava

dálka             Ludvík Bohman         7.10            29.09.90     Praha

trojskok        Václav Schejbal          14.35          20.06.76     Jihlava

koule             Martin Bílek               19.78          08.09.90     Bílina

disk               Martin Bílek               56.86          08.09.90     Bílina

oštěp             Marek Dvořák            56.78          21.08.90     Praha

kladivo         Jan Merunka               67.10          11.06.94     Jablonec

desetiboj       Michal Moucha           6777           12.09.92     Praha

                     (11.61-6.83-15.72-2.01-53.17=15.12-39.74-3.20-53.12-5:26.44)

desetiboj - nový Marek Čepelák      6605           09.-10.10.93        Praha

                     (12.48-6.71-14.25-1.75-53.84=16.47-37.64-4.00-65.56-4:55.79)

4×100m                                            42.53          14.07.90     B.Bystrica

                     (Horník-Holas-Bohman-Kruml)

4×400m                                            3:23.4         29.06.97     Praha

                     (Uhlík-Křička-Douběta-Bláha)

4-3-2-100m                                      2:06.63       25.09.99     Praha

                     (Šrámek-Lasák-Tůma-Jonáš)

 

Halové oddílové rekordy dorostenek

50m              Pavlína Sýkorová        6.49            13.02.90     Praha

60m              Pavlína Sýkorová        7.61            17.02.90     Jablonec

200m            Monika Táborská        25.07          13.02.05     Praha

400m            Gabriela Proroková     57.24          24.02.02     Praha

800m            Daniela Litošová        2:15.00       01.02.05     Praha

1500m          Daniela Litošová        4:38.47       15.02.04     Praha

3000m          Vendula Trnková        10:35.74     19.02.00     Praha

50m př.         Dagmar Votočková    7.50            15.02.92     Praha

60m př.         Michaela Nejedlová    8.81            20.02.10     Praha

výška            Šárka Náměstková      1.76            13.01.91     Praha

tyč                Jitka Vindušková        3.20            11.01.00     Praha

                     Jitka Smržová             3.20            19.02.02     Jablonec

dálka             Jana Korešová            5.62            07.02.98     Praha

trojskok        Kristýna Chmelíková  11.08          13.02.05     Praha

koule             Jana Fronková            14.44          02.02.91     Praha

pětiboj          Barbora Špotáková     3682           30.01.98     Praha

                     (9.19-1.67-12.73-5.10-2:29.67)

4×200m                                            1:42.94       21.02.10     Praha

                     (Nejedlová-Vondrášková-Plisková-Hrudková)

3000m chůze                                    Jana Havrdová              20:00.3                     23.02.02           Praha

 

Venkovní oddílové rekordy dorostenek

100m            Pavlína Sýkorová        11.92          30.06.90     Bratislava

200m            Daniela Weegerová    24.24          03.08.85     Pitesti

400m            Gabriela Proroková     56.27          23.06.02     Plzeň

800m            Daniela Litošová        2:10.08       15.05.05     Praha

1500m          Daniela Litošová        4:32.71       07.08.04     Praha

3000m          Anna Hrubá                10:34.75     28.09.13     Břeclav

100m př.       Zuzana Horníčková    14.32          21.06.03     Opava

300m př.       Markéta Singerová     43.46          17.06.90     Ostrava

400m př.       Kristina Volfová         63.41          25.06.05     Pardubice

1500m př      Zuzana Braná             5:07.87       28.09.13     Břeclav

2000m př      Zuzana Braná             7:22.87       08.06.13     Hradec Králové

3000m př.     Petra Dundáčková      12:37.05     30.09.06     Kladno

výška            Šárka Náměstková      1.77            13.07.91     Třinec

tyč                Jitka Vindušková        3.60            02.06.01     Praha

dálka             Martina Skružná         5.94            23.09.00     Praha

trojskok        Michaela Nejedlová    11.48          03.07.10     Stará Boleslav

koule             Kateřina Lukšíková    15.22          02.07.91     Praha

disk               Kateřina Lukšíková    42.38          20.07.91     Jablonec

kladivo         Lucie Voráčková        40.06          01.10.00     Praha

oštěp starý (0,6kg)                           Helena Kabrnová          49.86 31.07.91          Budapešť

oštěp nový (0,6kg)                           Alena Němcová            36.70 10.05.01          Praha

oštěp nový (0,5kg)                           Michaela Treglerová     35.98 13.10.13          Praha

sedmiboj       Barbora Špotáková     5132           13.06.98     Třinec

                     (15.13-1.63-13.48-26.41=5.31- 44.56-2:36.35)

sedmiboj nový oštěp Jitka Vindušková              4936           9.06.01                     Olomouc

                     (15.12-1.63-11.41-26.26=5.48-33.07-2:28.44)

4×100m                                            48.06          29.06.96     Ostrava

                     (Vybíralová-Štroblová-Jarošová-Hošková)

                                                         48.06          22.06.02     Plzeň

                     (Vedralová-Horníčková-Proroková-Bartoničková)

4-3-2-100m                                      2:33.36       08.05.04     Praha

                     (Novotná- Zdeňková-Sýkorová-Pigová)

4×400m                                            3:55.78       06.07.00     Jablonec

                     (Vorlová-Bartoničková-Proroková-Burešová)

3000m chůze                                    Jana Havrdová              19:21.7                     29.09.01           Olomouc

 

Halové oddílové rekordy žáků

50m              Ivan Šlehobr               6.16            16.02.91     Ostrava

60m              Ivan Šlehobr               7.39            07.12.91     Cottbus

                     Ivan Šlehobr               7.1              13.01.91     Praha

150m            Ivan Šlehobr               17.47          27.01.91     Praha

300m            Martin Bruk                37.50          09.12.00     Praha

800m            Petr Manča                 2:02.46       23.01.88     Praha

1500m          Martin Čapek              4:28.39       03.02.04     Praha

3000m          Martin Jauernig           9:28.0         28.02.79     Praha

50m př.         Martin Suchánek        7.21            10.12.94     Praha

60m př.         Tomáš Capouch          8.55            15.12.13     Praha

                     Jan Kisiala                  8.55            09.02.13     Praha

výška            Tomáš Marianek         2.02            17.12.05     Praha

tyč                Michal Fillo                3.80            10.12.94     Praha

                     Julián A. Lamas          3.80            25.02.95     Ostrava

dálka             Michal Uhlík               6.31            16.12.95     Praha

koule             Boris Dimitrov            16.40          28.01.01     Praha

sedmiboj       Adam Pecen               3883           12.-13.02.10        Praha

                     (7.56-5.67-11.27-1.57=9.01-2.90-3:07.45)

3×300m                                            1:56.48       06.12.00     Praha

                     (Schiller-Pospíšil-Bruk)

2000 chůze   Bukáček Martin          12:04.1       27.12.04     Jablonec

3000 chůze   Bukáček Martin          16:50.32     27.02.05     Praha

5000 chůze   Bukáček Martin          25:51.7       27.12.05     Jablonec

 

Venkovní oddílové rekordy žáků

60m              Ivan Šlehobr               7.13            19.06.91     Č. Budějovice

150m            Ivan Šlehobr               17.00          30.06.91     Č. Budějovice

300m            Ivan Šlehobr               36.5            21.09.91     Praha

                     Martin Bruk                37.01          02.07.00     Třinec

800m            Jaroslav Reidl             1:57.8         13.09.69     Prostějov

1500m          Vladimír Michalička   4:12.1         08.10.75     Praha

3000 m         Vladimír Michalička   9:22.6         17.09.75     Praha

3000m chůze                                    Martin Bukáček            14:52.73                   18.09.05           Hodonín

100m př.       Jan Kisiala                  13.62          27.06.13     Uherské Hradiště

200m př.       Jan Kisiala                  25.58          22.09.13     Praha

1500m př.     Vladimír Michalička   4:37.3         04.10.75     Ostrava

výška            Tomáš Marianek         2.00            01.10.05     Břeclav

tyč                Karel Janko                 3.90            14.10.89     Praha

dálka             Ludvík Bohman         6.45            14.06.88     Praha

koule             Boris Dimitrov            16.79          31.05.01     Praha

disk               Jan Merunka               51.98          03.10.92     Jablonec

oštěp starý    Marek Čepelák           60.26          14.09.91     Praha

oštěp nový    Martin Korábečný      50.24          29.09.02    

kladivo         Jan Merunka               57.02          27.09.92     Turnov

devítiboj       Jan Kisiala                  5183           12.-13.10.13        Praha

                     (13.68-36.11-3.10-38.75=7.67-5.92-11.97-1.58-3:03.12)                

5000 chůze   Bukáček Martin          26.05:0       05.10.05     Mladá Boleslav

4×60m                                              27.78          12.06.00     Praha

                     (Konečný-Dimitrov-Janout-Lacina)

3×300m                                            1:52.9         08.07.95     Čáslav

                     (Křička-Douběta-Uhlík)

4x300m                                            2:32.73       22.09.13     Praha

                     (Urbánek-Petřík-Běhounek-Kisiala)

Halové oddílové rekordy žákyň

50m              Kateřina Štočková      6.61            03.02.90     Ostrava

60m              Pavlína Sýkorová        7.67            02.12.89     Cottbus

150m            Sabrina Plisková         19.42          20.02.08     Praha

300m            Pavlína Sýkorová        41.92          12.12.89     Cottbus

800m            Petra Dundáčková      2:20.99       12.02.04     Praha

1500m          Magda Valterová        4:47.87       29.01.89     Ostrava

50m př.         Dagmar Votočková    7.54            17.02.90     Ostrava

60m př.         Iveta Rákosníková      9.16            22.02.12     Praha

výška            Lada Svárovská          1.69            17.12.11     Praha

tyč                Jitka Vindušková        2.90            11.12.99     Praha

dálka             Lenka Vorlová            5.51            11.12.99     Praha

koule             Helena Kabrnová        13.56          11.02.89     Ostrava

pětiboj          Amálie Švábíková      3046           08.02.13     Praha

                     (9.79-1.58- 8.58-4.80-2:34.40)

3×300m                                            2:06.51       05.12.01     Praha

                     (Vedralová-Fojtová-Proroková)

 

Venkovní oddílové rekordy žákyň

60m              Monika Táborská        7.83            16.06.03     Litomyšl

150m            Lucie Jarošová            18.86          02.07.95     Praha

                     Lucie Jarošová            18.4            08.07.95     Čáslav

300m            Gabriela Proroková     40.51          06.07.01     Praha

800m            Nikola Pflegerová       2:15.8         17.06.90     Olomouc

1500m          Magda Valterová        4:49.48       25.06.88     Praha

80m př.         Tereza Langnerová     11.97          09.06.92     Praha

                     Monika Schönauerová                   11.6            18.10.69                   Brno

100m př.       Olga Jandová              14.50          01.07.89     Praha

200m př.       Eva Havlíčková          29.17          14.05.96     Praha

výška            Miroslava Horáková   1.68            16.06.88     Praha

                     Lada Svárovská          1.68            25.06.11     Praha

tyč                Amálie Švábíková      3.40            21.09.13     Praha

dálka             Jana Foltýnová           5.56            10.05.01     Praha

koule             Markéta Červenková  13.68          12.08.06     Louny

disk (1kg)     Kateřina Lukšíková    39.94          16.06.90     Olomouc

disk (0,75kg)                                    Michaela Treglerová     25.72 05.10.13          Kladno

kladivo         Eliška Palátová           34.05          05.10.13     Kladno

oštěp starý (0,6kg)                           Helena Kabrnová          41.34 23.05.89          Praha

oštěp nový (0,6kg)                           Jitka Vindušková          35.16 13.05.99          Praha

oštěp nový (0,5kg)                           Michaela Treglerová     35.98 13.10.13          Praha

sedmiboj       Lada Svárovská          4294           16.10.11     Praha

                     (15.59-1.61-11.28-20.23=5.15-26.95-2:56.57)

4×60m                                              30.53          01.07.00     Třinec

                     (Vedralová-Foltýnová-Proroková-Bartoničková)

 4x60m                                             30.2            10.06.92     Praha

                     (Šťastná-Pokorná-Langnerová-Kuchařová)

3×300m                                            2:05.80       06.07.01     Praha

                     (Vedralová-Horníčková-Proroková)

4x300 m                                           2:52.44       22.09.13     Praha

                     (Dostálová-Šimková-Švábíková-Duchoňová)

3000m chůze                                    Michaela Randová        18:43.90                   17.06.89           Praha

ODDÍLOVÉ REKORDY ASK SLAVIA PRAHA
SAUNA BUDE V PROVOZU POUZE KAŽDÉ PONDĚLÍ A ČTVRTEK V OBDOBÍ PROSINEC - ÚNOR OD 18:00 DO 20:00 HOD;

VZHLEDEM K NEZODPOVĚDNÉMU CHOVÁNÍ UŽIVATELŮ SAUNY SE DEFINITIVNĚ RUŠÍ ERÁRNÍ RUČNÍKY A PROSTĚRADLA A KAŽDÝ SI PŘINÁŠÍ A ODNÁŠÍ SVÉ VLASTNÍ;

Z PLATNOSTÍ OD 1.12. 2010 JE NÁVŠTĚVA SAUNY ZPOPLATNĚNA ČÁSTKOU 20Kč ZA NÁVŠTĚVU A VYBRANÁ ČÁSTKA BUDE NÁSLEDNĚ ZAINVESTOVÁNA DO ZVELEBENÍ PROSTORU SAUNY; PLATBY ZA SAUNU BUDE VŽDY NA KONCI MĚSÍCE VYBÍRAT Mgr. PETR HABÁSKO

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK SAUNY MÁ POVINNOST - IHNED PO PŘÍCHODU ZAPSAT SVOU NÁVŠTĚVU NA VYVĚŠENOU TABULKU NÁVŠTĚV A UDRŽOVAT V PROSTORU SAUNY MAXIMÁLNÍ POŘÁDEK = NENECHÁVAT PO SOBĚ ŽÁDNÉ RUČNÍKY ANI PROSTĚRADLA (TYTO BUDOU KUSTODEM VYHAZOVÁNY), ZBYTKY JÍDEL ČI NÁPOJŮ, POUŽITÉ NÁDOBÍ ATP.

ZA NÁVŠTĚVU A ZAPSÁNÍ SE SVĚŘENCŮ MLADŠÍCH 18ti LET NESE PLNOU ZODPOVĚDNOST JEJICH OSOBNÍ TRENÉR;

BUDE-LI V SAUNĚ PŘISTIŽEN NĚKDO, KDO NEBUDE PŘEDEM ZAPSÁN BUDOU MU DEFINITIVNĚ ZAPOVĚZENY DALŠÍ NÁVŠTĚVY SAUNY;

TEN, KDO ODCHÁZÍ POSLEDNÍ Z PROSTORU SAUNY SE PŘESVĚDČÍ, ŽE JE VŠUDE ZHASNUTO, VYPNUTÁ VODA A HLAVNĚ TOPNÝ AGREGÁT SAUNY;



DĚKUJEME ZA DODRŽOVÁNÍ TĚCHTO ZÁSAD

30.11.2010 SPRÁVNÍ RADA ASK SLAVIA PRAHA
Přípotoční propagační leták 2014.doc  1.45MB
Sg Přípotoční - leták 2014
propagační leták. 20092 kopie.jpg

I N F O R M A C E
o sportovní třídě na Gymnáziu Přípotoční 1337 v Praze 10.
 
V příštím školním roce 20014/2015 bude opět otevřena i sportovní třída
Studium je určeno pro žáky, kteří chtějí studovat na gymnáziu a mají předpoklady pro výkonnostní růst
Pro přijetí žáka je rozhodující:
 
1. Přijímací zkouška z Čj, M.
2. Výsledek talentové zkoušky.
3. Zdravotní stav.
4. Prospěch ze ZŠ.
 
 Podání přihlášek ke studiu do: 30.11. 2014
Talentové zkoušky se konají: 13.1. 2014
Přijímací zkoušky se konají: 3.2. 2014
 
            Termín „Dne otevřených dveří“ – 23. 10. 2014 - 17:00 hod.

Pro mimopražské zájemce zajistíme ubytování na internátu středoškolské mládeže s pedagogickým dozorem.
 

Trenéři kontakt:    Bc. Jindřich Šimánek 606 466 689, jindra.simanek@email.cz,
                             Mgr. Petr Šarapatka 724 702 319, sarapatka.petr@seznam.cz
 
 
                Atletika, jako jeden z hlavních kmenových sportů na naší škole, má za sebou již více než 20 let úspěšné a úspěchů plné tradice. Od roku 1983, kdy byla založena sportovní škola Přípotoční, mají naši studenti-atleti následující skóre: na mistrovstvích republiky v hale i pod otevřeným nebem nasbírali 251 zlatých, 234 stříbrných a 199 bronzových medailí, vytvořili 29 republikových rekordů a do reprezentace České republiky se dostalo 60 našich studentů. V roce 2014 to konkrétně jsou 2 individuální zlaté medaile z MČR, 1 stříbrná a 4 bronzové, dále pak další 3 zlaté ve štafetách. Za zmínku jistě stojí i první místo družstva chlapců na poháru sportovních gymnázií, která nás jednoznačně řadí mezi výkonnostně nejlepší sportovní gymnázia v ČR s největší perspektivou do budoucna. V roce 2014 vylepšili naši studenti český rekord ve štafetě na 4x 200metrů dorostenců v hale.
                Za těmito čísly jsou samozřejmě jména, která se v atletice objevovala, respektive objevují i po opuštění školních lavic – v kategorii dospělých. Mezi naše bývalé studenty patří například Ivan Šlehobr- mnohonásobný mistr republiky na 100metrů, Lucie Vrbenská –kladivářka, bývalá držitelka českého rekordu, olympionička, bratři Bílkové-dlouhé roky opory reprezentace ve vrhačských disciplínách, Barbora Špotáková - vítězka světové universiády 2005, stříbrná medailistka z ME v Götteborgu 2006, mistryně světa z Osáky 2007 a 2014, stříbrná medailistka z MS v Berlíně a z korejského Daegu, ale hlavně dvojnásobná Olympijská vítězka (2008 a 2012) a světová rekordmanka, což je jedna z nejlepších a nejkrásnějších historických vizitek našeho gymnázia. Mezi další špičkové odchovance naší školy patří i  mistr ČR 2005 a 2006 na 400m.př. finalista několika světových universiád Ing. Michal Uhlík a na stejné disciplíně  i mistr ČR 2007 a účastník ME v Mnichově 2002 Jindřich Šimánek, jeden z našich nynějších trenérů. Na stejné disciplíně dvojnásobný medailista z MČR na 400m.překážek Petr Habásko. Další výraznou ženskou absolventkou našeho gymnázia je Pavlína Sýkorová, nyní Vostatková vítězka poháru Družba z roku 1990, účastnice ME 1998 a také mnohonásobná medailistka z MČR dospělých na 100m od 90. let až do současnosti.
                Prakticky je možné konstatovat, že během posledních 20 let neproběhlo jediné MČR dospělých, kde by nezacinkala medaile na krku některého z našich bývalých studentů.
                Za tímto úspěchem našich studentů stojí v první řadě výborné podmínky, které studium sportovního gymnázia nabízí, ale i obětavá a náročná práce atletických trenérů. Během fungování sportovní školy se zde vystřídala celá řada trenérských legend.
                Aktuálně fungují na SG Přípotoční dvě tréninkové skupiny- Tréninková skupina Jindřicha Šimánka je zaměřena na sprint, překážky a běhy- Ze svěřenců například Lukáš Hotový (mistr ČR 2013 na 800 m a na stejné trati stříbrný venku 2014), Aneta Sladovníková (2.a 3. místo z MČR v hale a venku- 400m a 300m př.), Julie Weissová (1. místo 4x400m MČR 2014), Anežka Kopecká (1. místo 4x400m MČR 2014), Robert Diéz (katalánský rekord 2014 - 400m př.- 50.37), Kristina Volfová( účastnice ME Barcelona- 2010, ME22-2009, MEJ- 2007), Miloslav Petrák (2. Místo-200m MČR juniorů 2012 hala, bronzový 60m dorost MČR 2011 hala), Václav Roun (bronzový na 400metrů překážek juniorů 2012, stříbrný medailista z MČR na 300m př. dorostenců 2010, držitel klubového českého rekordu na 4 x 200m juniorů 2012 a několikanásobný mistr ČR z krátkých i dlouhých štafet a další.
 Skupina Petra Šarapatky je zaměřena na sprint, překážky, vrhy a skoky s důrazem na víceboj. Ze svěřenců například- Matěj Mach (účastník her EYOF 2014 v Baku na trati 400m př.), Adam Pecen( mistr ČR na 110metrů i 300metrů překážek dorostenců 2012), Josef Korál (Zlatý, stříbrný a bronzový v hodu diskem, vrhu koulí a hodu kladivem 2014, Mistr ČR v hodu kladivem 2013 a stříbrný a bronzový z hodu kladivem a diskem 2012),  Tomáš Petr ( bronzový na 400 m MČR 2014, bronzový na 400 m MČR 2013, český rekord 4x200m hala 2012), Adam Grabmuller ( Mistr ČR 2014 na 4x 100m, 100m- 10.88), Jan Carda ( mistr ČR v dorosteneckém desetiboji, mistr ČR na 60m.př. v hale a 110m.př.pod otevřeným nebem, stříbrný na MČR v halovém sedmiboji, stříbrný na 110metrů překážek MČR22 2011), Dominik Dvořák – účastník Olympijských her v Soči 2014- dvojbob a čtyřbob),žákovský mistr ČR v devítiboji, a bronzový medailista z MČR dorostu v hale 2009 v tyči i sedmiboji),David Šrámek (bronzový medailista z MČR v tyči 2013), Matěj Běhounek, Jan Kisiala ( bronzový z MČR 2014 na trati 110m př.,dvojnásobný mistr ČR žáků 100m př. a 200m př. 2013) a  řada dalších.
Všichni výše jmenovaní plně využívají podmínky a výhody, které jim SG Přípotoční nabízí. Sportovní gymnázium má upravený rozvrh tak, aby studenti pohodlně stíhali zpočátku jednofázovou ve vyšších ročnících potom i dvoufázovou sportovní přípravu, na každého studenta sportovního gymnázia jdou nemalé finanční prostředky, které zaručují zdarma veškeré potřebné atletické nářadí a náčiní, trénink na špičkově vybaveném tartanovém atletickém stadionu Slavia Praha, v moderní posilovně i v tělocvičnách naší školy, v zimním období pak ve strahovské hale a v neposlední řadě i příspěvky na soustředění popř. osobní vybavení každého sportovce.
 
Trénink je veden s dodržením všech zásad atletické přípravy 5-7x týdně diferencovaně, dle věku, fyziologické vyspělosti a specializace. V prvních dvou letech je zaměřen na všestrannost a výběr specializace v dalších letech pak na výkonnost ve speciální disciplíně s ohledem na perspektivu výkonnostního růstu a pokračování v atletice i po maturitě v období dospělosti.
Pro odpůrce tohoto typu střední školy bude pravděpodobně zajímavá informace, že ač je posláním školy optimální spojení sportovní přípravy se studijními povinnostmi, je rovněž kladen důraz na studijní výsledky žáků a přípravu žáků na studium na VŠ. Jako důkaz tohoto tvrzení bych použil statistiku školního roku 2004/2005, kdy z 27 absolventů sportovní třídy přijato ke studiu na VŠ 23 studentů, s tímto poměrem se SG Přípotoční řadí ke špičce i mezi klasickými gymnázii!!!
Věříme, že se nám i v budoucnu podaří rozšířit řady naších studentů – atletů, o další talentované, inteligentní a silně motivované sportovce, kteří už teď ví, že studium SG Přípotoční je jedním ze schůdků k budoucí, třeba i olympijské atletické kariéře.
 

 Za SG Přípotoční, atletičtí trenéři

Jindřich Šimánek a Petr Šarapatka

 

Koho kontaktovat pro více informací?             

Mgr. Marek Čepelák vedoucí trenér  Sps (ST), tel. 607 191 668

e-mail: cepace@seznam.cz 

Ahoj a dobrý den, jako vedoucí trenér SCM bych Vám před nadcházejícími MČR jednotlivců rád popřál hodně sil, štěstí a formy před nastávajícími vrcholy halové sezony a podal Vám pár informací k fungování SCM Praha 6-10. Webmástery stránek PAS a askslavia.com prosím o publikování tohoto textu i zveřejnění seznamu zařazených na obou zmíněných webech pod hlavičkou SCM.

a.) oddrželi-li jste ten mail je na 99% pravděpodobné, že Vy, v případě trenérů Vaši svěřenci, jste zařazeni jako talentovaní do SCM = sportovního centra mládeže pro Prahu 6.-10. Většina z Vás má již zkušenost z fungováním toho článku péče o talentovanou mládež, ale pro jistotu opakuji, že se jedná o centrum řízené Českým atletickým svazem, jehož smyslem je lehce finančně podporovat atletickou přípravu zařazených jedinců. Ideálně na soustředění, rehabilitaci...atp.

Přesný seznam zařazených najdete v příloze, kde jsou i výkonnostní skupiny do nichž spadáte. V případě, že normálně sportujete a závodíte můžete v počítat s následujícími částkami:

skupina A = 5000Kč
skupina B = 4000Kč
skupina C = 2000Kč
skupinu E = VSCM = částku přiděluje šéftrenér ČAS na základě výkonnosti

b.) od každého z Vás a u většiny to tak je v pořádku, mám mít souhlas se zařazením do SCM a potvrzení o platné lékařské prohlídce. Oboje mi bohužel chybí u závodníků přestoupených pod hlavičku SCM Praha 6.-10. v podzimním přestupním termínu jmenovitě: Dvořáková B., Dvořáková K., Dvořák M., Kotrčová Z., Seifert D. - nic se neděje, souhlas se zařazením máte také v příloze, tak mi jej prosím jen vyplnˇte a pošlete (je pravděpodobné, že jste tak už učinili na podzim, ale Vaše dotazníky ke mě bohužel nedorazily, za což se omlouvám).

c.) Budete-li mít zájem už čerpat z přidělených finančních prostředků, tak mi nezapomeňte ideálně na tento mail včas nahlásit na jaké soustředění budete chtít částku čerpat a jakou formou (faktura, hotově atd.) u většiny z Vás zajištˇují tuto komunikaci trenéři... Připomínám, že mimo výše uvedené částky má každý z Vás i nárok na čerpání 500Kč na lékařskou prohlídku........

d.) před koncem těchto úvodních informací o SCM Praha 6.-10. pro rok 2013 bych Vás rád požádal o vyplnění internetového dotazníku, jehož cílem je zmapovat stravovací návyky mladých sportovců a vyvodit z nich přehledné a smysluplné závěry pro trenéry. Věnujete-li svých cca 15´min. vyplnění dotazníku určitě nám tím pomůžete:
http://s.click4survey.cz/preview/13912/0

Myslím, že tímto jsem vyčerpal množství úvodních informací a v průběhu měsíce března Vám pošlu hodocení halové sezony a snad i přehled platných lékařských prohlídek. Držím palce, atˇ jsou i všechna další halová mistrovství úspěšná nejméně tak, jako halové MČR ve vícebojích z minulého týdne, kde jsme už vybojovali 3 první letošní medaile: Bára Dvořáková a Honza Kisiala stříbro a Lada Svárovská bronz, všem samozřejmě gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů.

V případě jakýchkoliv nejasností mě prosím kontaktujte na tomto mailu popř. na telefonu 724702319, s pozdravem vedoucí trenér SCM pro Prahu 6.-10.
Petr Šarapatka
Novinky

Spustili jsme nové webové stránky

Během několika okamžiků budete přesměrováni na nové webové stránky ASK Slavia Praha.
ASK Slavia Praha
Vladivostocká 1460, Praha 10,
+420 267 312 907, askslavia@volny.cz


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one